Lengvosios atletikos varžybos

• Paskelbta: 2024-09-19
  • Kategorija: Renginiai

Puikiai Europos judumo savaitę pažymėjo gimnazijos sportininkai, dalyvaudami Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos „Auksinis ruduo - 2024“ varžybose. Jaunučių grupėje A. Petraška iškovojo dvi pirmąsias vietas: kamuoliuko metimo ir 400 m. bėgimo rungtyse. G. Urbutytė liko trečia 400 m. bėgime. Šuolio į tolį rungtyje T. Valinčius liko trečias, 100 m. bėgime M. Arbašiauskaitė pasidabino trečios vietos medaliu, o 4x100 m bėgime mūsų komanda, kuriai atstovavo: A. Petraška, M. Arbašiauskaitė, G. Urbutytė, T. Valinčius liko treti. Vyriausiųjų grupėje rutulio stūmimo rungtyje nenugalimas buvo A. Baltrušaitis ,trečiąją vietą iškovojo D. Staškus. Šuolio į aukštį rungtį laimėjo R. Šulinskas, antras L. Vispolskis, trečias liko D. Baranauskas. L.Vispolskis trečiąją vietą iškovojo 100 m. bėgime. Šuolio į tolį rungtyje E. Jažauskas iškovojo antrąją vietą, D. Baranauskas liko trečias. 400 m. bėgime G. Degutis iškovojo trečiąją vietą. Merginų grupėje 100 m. bėgime visas prizines vietas pasidalijo mūsų gimnazistės. I- ąją vietą iškovojo L. Damavičiūtė, II-ają K. Popendikytė, III-ąją A. Mickevičiūtė. Šuolio į tolį rungtyje antra liko L. Šimaitytė, trečia U. Bruožytė. Šuolio į aukštį rungtyje antrąją vietą iškovojo A. Lapinskaitė,  trečiąją K. Pudžiuvelytė. 800 m. bėgime trečią vietą iškovojo V. Bredelytė. 4x100 m. bėgime mūsų komandai atstovavę: L.Vispolskis, D.Baranauskas, L.Damavičiūtė, K.Popendikytė buvo nenugalimi. Bendroje komandinėje įskaitoje Viduklės S. Stanevičiaus komanda iškovojo pirmąją vietą. Šaunuoliai mūsų gimnazistai.