Pranešimas respublikiniame webinare „Digital schools awards“

  • Paskelbė : Audra Samienė
  • Paskelbta: 2023-01-24
  • Kategorija: Pranešimai

Sausio 23 d. SELFIE projekto įgyvendinimo gimnazijoje komandos narės Audra Samienė, Gintarė Tytmonienė ir Ingrida Račickienė respublikinėje konferencijoje dalinosi infrastruktūros sėkmės pavyzdžiais. 

Gimnazijoje visos aplinkos kuriamos su tikslu – visur ir visada edukuoti.  Pavyzdžiui – tylos kambarys skirtas susikaupimą mėgstantiems – kur ramybe dvelkia ne tik miško vaizdai, bet ir įvairios prie relaksacijos prisidedančios šviesos. Kitokia yra ir biblioteka, ir koridoriai, ir poilsio zonos, specialistų kabinetai. Posėdžių kabinete vyksta ne tik susirinkimai, bet ir pamokos židinio šviesoje. Mokinio savijauta, emocinė būsena labai svarbi, tad visa aplinka šaukte šaukia, kad Tau čia bus tikrai gerai.

Turtingiausią ir spalvingiausia vieta gimnazijoje – pradinukų STEAM koridorius. Jame yra gausu įvairių priemonių, kuriomis mokiniai naudojasi mokydamiesi per patirtis, tyrinėjimą, bendradarbiavimą. Pamokos koridoriuje įprastas dalykas. Šioje erdvėje yra robotukai, modulinė sienelę, planšetiniai kompiuteriai, lego konstruktoriai.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos