I vieta lengvosios atletikos varžybose

Nuostabiai Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių lengvosios atletikos finalinėse varžybose Šiauliuose pasirodė mūsų gimnazijos sportininkai. L. Damavičiūtė 100 m. bėgime  iškovojo I vietą, L. Petroševičiūtė šuolio į tolį rungtyje liko antra. Trečiasias vietas iškovojo A. Lapinskaitė šuolio į aukštį rungtyje, G. Urbutytė 400 m. bėgime. K. Pudžiuvelytė šuolio į aukštį rungtyje liko ketvirta. Bendroje komandinėje įskaitoje merginos iškovojo I vietą .

Vaikinų grupėje mūsų komandai pritrūko tik taško iki komandinės trečios vietos. A. Baltrušaitis buvo nepralenkiamas rutulio stūmimo rungtyje, šuolio į aukštį rungtyje antras liko R. Šulinskas, trečias L.Vispolskis. AČIŪ komandoms už šaunius sportinius rezultatus.