Sėkmė lengvosios atletikos varžybose

• Paskelbė : Audra Samienė
  • Paskelbta: 2023-05-29
  • Kategorija: Didžiuojamės

Sėkmingai gimnazijos sportininkai pasirodė Lietuvos kaimo vietovių mokyklų finalinėse lengvosios atletikos varžybose Šiauliuose. Vaikinų komanda iškovojo 8 vietą, merginos tapo prizininkėmis - iškovota 2 vieta Varžybos itin sėkmingos Lijai Damavičiūtei ir Lukui Vispolskiui. Luko pasiektas asmeninis geriausias rezultatas šuolio į aukštį rungtyje -1m 85 cm ir užimta pirma vieta . Lija Damavičiūtė tapo 100 m rungties čempione, Liveta Šimaitytė užėmė 2 vietą šuolio į tolį rungtyje, pasiekdama geriausią asmeninį rezultata 4m32 cm. Visi dalyvavę gimnazijos sportininkai sėkmingai pasirodė rungtyse, pelnydami komandiniam rezultatui taškus: Kamile PudžiuvelytėKarina PopendikytėEvelina SaročkaitėEdvinas JezauskasRokas KisieliusDomantas StaškusIgnas ZajauskasDomas Baranauskas. Gimnazija į savo kraitį šiose varžybose įsidėjo 185 taškus bendroje Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių suvestinėje.