Aktualijos

Pagaliau šventė!

Nugarmėjo, nubildėjo, nušurmuliavo Rugsėjo 1-osios šventė gimnazijoje. Su didžiuliu džiaugsmu, su begaline viltimi pradėjome naujus mokslo metus! Dangus dovanojo gerą orą, susitikimas - pasiilgtą bendrystės jausmą, o dainininkės ir vedantieji - šventinę nuotaiką. Užaugęs būsiu... Nebaigtas sakinys, nebaigta mintis, nes ir procesas iki svajonių profesijos dar labai ilgas, kam 5, kam 10, o kam ir ištisi 12 metų. Kaip sakė Arielė - svarbiausia būti geru, sąžiningu ir protingu žmogumi. 

Tradiciškai mokslo metus pradėjome direktorės sveikinimu, valstybės vėliavos pakėlimu ir tautiška giesme. Prisiminėme praėjusius mokslo metus, pasidžiaugėme rezultatais ir su visu rimtumu kimbame į naujuosius. Sėkmės, sveikatos, laimės visiems linkėjo šventėje dalyvavę svečiai: Viduklės parapijos klebonas Albertas Stanulis, Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Viduklės seniūnijos seniūnė Daiva Ulinskienė, Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė, Lietuvos lengvosios atletikos suaugusiųjų rinktinės narė Jogailė Petrokaitė, bendrosios praktikos slaugytoja Aušra Poškienė. Spalvingais balionais į dangų pakilo svajonės, dovanotais gėlių žiedais pražydo mokytojų rankos, „blykstelėjo“ tradicinė bendruomenės nuotrauka ir nuskambėjo skambutis, kviečiantis pirmai pamokai. 

Sėkmingo starto! 
Ankstesni įrašai


Rugpjūčio 26 d. Vilniuje oficialiai pasibaigė 2020-2021 mokslo metų projekto „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“ sezonas. Baigiamajame seminare susirinkę respublikos mokytojai diskutavo su Europos Parlamento nare Rasa Jukneviciene, sužinojo apie Konferencijai dėl Europos ateities skirtą pamoką ir ją išbandė gyvai susitikimo metu. 

Rugpjūčio 20 dieną Raseinių rajono savivaldybėje buvo pagerbti geriausi rajono abiturientai – šimtukininkai. Šiemet sėkmė lydėjo tris ugdymo įstaigas. Tarp 17 pačių šauniausių rajono abiturientų ir 2 mūsų gimnazijos mokiniai. Tai – Vidmantas Trumpius (100 balų įvertinimas geografijos brandos egzamine) ir Edgaras Blažys (100-tukas anglų kalbos brandos egzamine)! 

Visa gyvenimo prasmė – nepabaigiama kova su nežinomybe, amžinos pastangos pažinti daugiau. (Emilis Zola)

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija plačiai atvėrusi duris rugsėjo 1 dieną visų labai laukia Mokslo ir žinių dienos šventėje! Šventės pradžia 10 val. gimnazijos stadione.

 

Sekmadienį Ariogaloje baigėsi savaitę trukusi Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės I ir II pakopos jaunųjų šaulių stovykla, kurioje iš viso dalyvavo daugiau nei 100 dalyvių. Visą savaitę jaunieji stovyklautojai klausėsi teorinių paskaitų, vykdė praktinius užsiėmimus, kurių metu buvo ugdomas pilietiškumas ir patriotiškumas. 

Baigtos skirstyti šių metų Sporto rėmimo fondo kvietimo lėšos. Skelbtam konkursui Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija parengė projektą „Kartu mes stiprūs!“, susijusį su sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimu.