Aktualijos

Diena pilna žinių ir įspūdžių

Birželio 16 dieną 2a klasės mokiniai dalyvavo įvairiose edukacijose. Susiplanavę dienos veiklas ir nusimatę lūkesčius antrokėliai pradėjo užsiėmimus. Pirmoji nuotoline edukacija „Vidinis gintaro pasaulis" vyko iš Palangos gintaro muziejaus. Edukatorė Miglė atskleidė gintaro atsiradimo istoriją, kartu tyrinėjo, kas slypi jo viduje, parodė  dažniausiai ir rečiausiai pasitaikančius inkliuzus. Vaikučiai kūrė gintarą su pasirinktu inkliuzu. Veiklos metu antrokėliai pabuvo ne tik mokslininkai, bet ir menininkai.

     Vėliau mokinukai dalyvavo Valstybės pažinimo centro edukacijoje „Atrask simbolio prasmę“. Edukatorė Emilija supažindino su Lietuvos simboliais, jų spalvomis ir reikšmėmis, o mokinukai atliko įvairias užduotis, žiūrėjo filmuką apie herbų susikūrimo istoriją ir raidą. Mokiniai dėliojo miestų herbų dėliones, atpažino ir juos įvardijo. Užsiėmimo pabaigoje įgytas žinias mokiniai pasitikrino žaisdami interaktyvų žaidimą Kahoot.

   Įdomios ir turiningos edukacijos keitė viena kitą, į pamoką prisijungė gimnazijos bibliotekininkės Edita ir Elena. Jos pasidžiaugė knygas skaitančiais vaikučiais ir juos apdovanojo. Labai smagu, kad 2a klasė yra daugiausiai skaitanti klasė! Kad ir toliau skaitytume, visiems mokinukams padovanojo po „Kelialapį į vasarą“, kuriame buvo rekomenduojamų knygų sąrašas ir saldus prizas.

     Šios dienos veiklas užbaigė STEAM mokslu paremta nuotolinė edukacija „Kokias paslaptis slepia vanduo?“. Antrokai sužinojo, kokias paslaptis slepia vanduo, gilinosi į ekologiją, aiškinosi, eksperimentavo.

       2a klasės mokiniai ne tik daug sužinojo, patyrė naujų įspūdžių, bet ir aktyviai atsakinėjo į edukatorių  klausimus. Šių edukacijų dėka dar viena mokslo metų diena tapo nuostabi, džiugi ir pilna įspūdžių.
Ankstesni įrašai


Visų mokinių mintyse - vasara ir atostogos. Šiltas oras vilioja į gamtą, prie vandens telkinių, tačiau tiems, kam mielas gimnazijos kiemas, o ypač spalvingoji vaikų žaidimų aikštelė - varteliai visada atverti! Žaidimų aikštelė veiks visą vasarą, įprastu laiku (antradieniais - ketvirtadieniais nuo 13 val. iki 17 val.). 

Baigiantis mokslo metams 8b klasės mokiniai pasikvietė kiną pas save į nuotolines anglų kalbos pamokas. Šią galimybę mums suteikė Kultūros paso teikiamos paslaugos. VŠĮ „Kino pavasaris“ per ilgus metus  suformavo tikslingą filmų programą, įtraukė į sąrašą filmą „Aš esu Greta“. Nagrinėjant gamtosaugines problemas, globalinį atšilimą buvo pats laikas artimiau susipažinti su pasaulyje išgarsėjusia penkiolikmete  mergina iš Švedijos Greta Thunberg. 

Birželio 9 d.  3a klasės mokiniai kultūrinės pažintinės veiklos metu keliavo į Panemunę: įkopė į Seredžiaus ir Veliuonos piliakalnius, grožėjosi Nemunu, aplankė Raudonės ir Panemunės pilis bei dalyvavo edukacijoje „Pilies lobio paieška“. 

Birželio 8 d. Kelmės švietimo pagalbos tarnybos organizuotame ilgalaikės programos „Istorijos pamoka be sienų“ seminare susitiko 18 istorijos dalyko mokytojų. Seminarą „Patirtinio mokymosi organizavimas ir skaitmeninių įrankių naudojimas istorijos pamokose“ 

Smagu sulaukti vasaros, džiaugtis jos teikiamais malonumais, tačiau būtina jai ir pasiruošti. Todėl pastarąsias dvi savaites PUG vaikai ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo socialinių įgūdžių valandėlėse „Ruošiamės saugiai vasarai“.