Aktualijos

Raštingiausias mokinys 2021 m.

Kovo 19  dieną  vyko  rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių diktanto  konkursas „Raštingiausias mokinys 2021 m.“, kurį organizavo Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos.  Konkurso tikslas – ugdyti poreikį tobulinti rašytinius kalbos gebėjimus, skatinti mokinių pasididžiavimą gimtąja kalba. 
Kaip ir kasmet, tik šiemet  netradiciniu būdu konkurso dalyviai rašybos ir skyrybos įgūdžius demonstravo rašydami diktantus Zoom platformoje. Diktantą rašė  37 mokiniai iš įvairių rajono ugdymo įstaigų.
Džiaugiamės mūsų gimnazijos raštingiausiais. Antrąsias vietas laimėjo du mūsų gimnazijos atstovai: Deividas Baltrušaitis 5a -  penktų klasių mokinių grupėje ir Kristupas Baltrušaitis 8b  –  aštuntų klasių grupėje.
Sveikiname laimėtojus!

 
Ankstesni įrašai


Kovo 24 d. nuotoliniu būdu vyko geografijos olimpiados savivaldybių etapo II turas, olimpiados tema: ,,Ramiojo vandenyno regionas“.

Renginyje, kartu su 202 mokiniais iš įvairių Lietuvos savivaldybių dalyvavo du gimnazijos gimnazistai. Mokiniai atliko užduotis su pasirenkamaisiais atsakymais, teiginių ir sąvokų skirstymu, video ir foto bei topografinio žemėlapio analizės klausimais ir kt.

Kovo 22-26 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo Draugiškoje SEU olimpiadoje „Dramblys“, kuri sutapo su pradinukų grįžimu į gimnaziją iš nuotolinio mokymosi. Šioje olimpiadoje mokiniai mokėsi draugauti, priimti šalia esantį draugą, tolerantiškai elgtis. Užduotys buvo skirtos 5 pagrindinėms socialinio ir emocinio ugdymo kompetencijoms ugdytis: 

Kovo 27 dieną nuotoliniu būdu vyko XX- asis Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas, kurį organizavo Vilniaus universiteto Geomokslų institutas ir Lietuvos geografų draugija.

Kovo 23 d. vyko mokymų „Mokinių ugdymo ir poreikių skirtybės: teorija ir praktika“ II dalis tema ,,Bendrieji mokymosi sutrikimai“. Šiuose mokymuose darbo su SUP mokiniais gerąja patirtimi pasidalino dvi gimnazijos mokytojos. 

Kovo 25 d. vyko nuotolinė respublikinė teorinė-praktinė konferencija „Ateities mokykla“. Patirtimi tarp 28 pranešėjų, numatant ateities mokyklos viziją ir perspektyvas bei plėtojant bendradarbiavimo praktiką, dalinosi gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Gintarė Tytmonienė.