Aktualijos

Pasaulio pažinimo olimpiada „Mano gaublys“

Kovo 2-3 dienomis 2 – 4 klasių mokiniai dalyvavo pasaulio pažinimo olimpiadoje „Mano gaublys“. Įdomios užduotys vertė pamąstyti ir atsakyti į pateiktus olimpiados klausimus. Mūsų gimnazijoje tarp antrokų geriausius rezultatus pasiekė: Tėja Meilytė 2a kl. mokinė – I vieta, Smiltė Jasiulytė ir Viktoras Sabaliauskas 2a kl. mokiniai – pasidalino  II ir III vieta . Tarp trečiokų geriausias žinias parodė Matas Jaškauskas 3a kl. mokinys – I vieta, ir net 4 mokiniai pasiekė tokį patį rezultatą, pasidalino II ir III vietomis, tai Jovita Vaznytė 3b kl., Beatričė Pavidonytė 3b kl., Jogailė Piatkutė 3a kl., Greta Jokūbauskaitė 3 a kl. mokinės. Geriausius ketvirtokų olimpiados rezultatus pasiekė  Dilara Alarbied 4b kl.  mokinė – I vieta, Eimilė Karpaitė 4b kl. mokinė – II vieta ir III vietą pasidalijo 4b klasės mokiniai Martynas Pocius ir Lukas Jaškauskas. Svarbiausia, kad daug mokinių dalyvavo, praplėtė pažinimo akiratį ir visi galės pasitikrinti kur suklydo, aptarti, reflektuoti, pasimokyti.

                     
Ankstesni įrašai


Kiekvienais metais vasario 16 – kovo 11 dienomis Lietuvoje ir užsienyje rengiamos Lietuvių kalbos dienos. Lietuvių kalbos dienų tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti jos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje, telkti bendruomenes Lietuvoje ir užsienyje.
 

Kažkada seniai gimnaziją pasiekė siuntinys, kuriame buvo edukacinio konkurso Olympis dovanos ir padėkos. Kadangi tuo metu gimnazijoje nebuvo nei mokinių, nei mokytojų, siuntunys „nugulė“ į stalčių. Ir tik šią savaitę, kai matematikos mokytoja paklausė ar nebuvo siuntinio iš konkurso organizatorių, jį prisiminėme. 

Šiandien, tarp dviejų svarbių Lietuvai švenčių, Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios, 2a klasės mokiniai dalyvavo įdomioje ir naudingoje edukacijoje „Kas yra Vasario 16-oji?“, kurią vedė edukatorė Sandra Larionova. Šios pamokos tikslas – sužinoti apie Vasario 16-osios šventę. 

Tarptautinės KINGS olimpiados organizatoriai dėkoja gimnazijos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą 2020 metų rudens semestro olimpiadose. 

Vasario 25 dieną nuotoliniu būdu vyko 11- 12 klasių ekonomikos ir verslumo olimpiados rajoninis etapas, kuriame dalyvavo IIa klasės gimnazistė Eglė Vispolskytė. Renginyje mokiniai sprendė ekonominius uždavinius ir kryžiažodžius, pasitikrino teorines žinias.