Aktualijos

Mokiniams apie šeimą - per penkias meilės kalbas

Vasario 2 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos Ia,b klasių integruotoje sveikatos ugdymo ir biologijos pamokoje svečiavosi  rengimo  šeimai konsultantė, įvairių akcijų vedėja ir organizatorė, keturių mergaičių mama Sandra Maslauskienė. Pamokos tema – šeimos vertybinis kapitalas ir penkios meilės kalbos.   

Viešnia savo gyvenimiškąją pamoką pradėjo užsidėdama simbolinę popierinę karūną, o nusiimdama, kartu su mokiniais, mėgino atkoduoti  jos prasmę. Nuolankumas, mokėjimas priimti, suprasti, klausytis, pasitikėjimas, kantrybė – tai laipteliai, vedantys į prasmingiausią buvimo kartu formą – meilę. Gerbiama Sandra pasidalino ir žinomo rašytojo, publicisto, kunigo  Bruno Ferrero mintimis, ir kunigo Ričardo Doveikos, ir savo patirtimi. Šeimos samprata, jos vertybinis kapitalas atskleistas, beliko mokiniams gerai viską įsidėmėti.

O kad mokiniams šis susitikimas buvo labai naudingas, liudija jų refleksijos.

Dėkojame, Sandra, Jums. Puiki pamoka. Pamoka iš širdies ir su širdimi.

 

                     

Sveikatos ugdymo mokytoja

 Romena Antanavičienė
Ankstesni įrašai


Sausio mėnesį vyko Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Augu su pasaka“. 

Gimnazija dalyvauja projekte „Neformaliojo vaikų švietimo, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo vertinimo, įsivertinimo tobulinimas ir plėtotė“ . 

Europos Parlamento nariai atstovauja savo šalį. Tad jų pasisakymai yra labai svarbūs. Kartais išsakytos mintys yra aiškios, kartais dviprasmiškos, kartais labai taiklios. Iš pirmo žvilgsnio paprastas iššūkis ir nuotaikinga mokinių viktorina mokytojams „Kas tai pasakė?“ išaugo į rimtas diskusijas, pasvarstymus, aktualijas, ekonomiką, konkrečias situacijas vidaus ir tarptautinio lygio problemų sprendimus. 

Sausio 27 d., dalyvaujant projekte „Bendradarbiaujančios klasės“, vėl buvo nutiestas virtualus tiltas tarp Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos  ir Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos. Tai jau antrasis pradinių klasių mokytojų metodininkių Ingridos Račickienės ir Bernadetos Jarmoškienės mokinių susitikimas. 

Sausio 21 d. dieną vyko 68 – oji rajoninė I-IV klasių fizikos olimpiada. Mūsų gimnaziją atstovavo keturi  I-IV klasių mokiniai, kurie nuotoliniu būdu, susijungę į Zoom platformą, net 4 valandas sprendė žinių, gebėjimų ir išminties reikalaujančius fizikos uždavinius. Sveikiname II vietos laimėtoją Edgarą Blažį (IVa) ir III vietos  - Austėją Norkutę (Ia). Džiaugiamės mokinių pasiekimais.