Aktualijos

Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2021

Atėjus pasakiškai žiemai su daug sniego ir šalčio, tai visus „iškvietė“ į lauką siausti, pramogauti, šėlti, žaisti, aktyviai pajudėti.  Raseinių r. Viduklės, Gylių ikimokyklinio ugdymo skyrių ugdytiniai ir nuotolinio  ugdymo grupės vaikai, tėveliai bei pedagogai įsijungė į organizuojamą Respublikinį projektą „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2021“. Jo tikslas: tenkinti vaikų poreikį išbandant žiemos sporto šakas, skatinti ugdytinių šeimų sveiką gyvenimo būdą žiemos periodu.

Kiek nuostabių kalnų, kalvų, užšalusių ledo plotelių, vietų atrado pramogai. Galima pasidžiaugti ir ne mūsų šalyje gyvenančio vaiko pramoga, bet ugdomo mūsų pedagogo. Daug vaikų kūrybiškumo, sumanumo, jėgos įdėta į atliekamas veiklas: slidinėjimas- kuris pareikalavo ištvermės, važinėjimas rogutėmis, jų tempimas,  čiuožimas nuo kalniukų per mini tramplynus įvairiose padėtyse (atsisėdus, atsigulus), „biatlonas“- bėgdami mėtė sniego gniūžtes  į taikinį, žaidė „ledo rutulį“, statė statinius, slėptuves, besmegenius, rideno sniego kamuolius ir kt. Džiaugiamės, kad žiemos pramogos suteikė džiugių emocijų.  Laikėmės olimpinių žaidynių principo- svarbu dalyvauti, o ne nugalėti!.

 
Ankstesni įrašai


Vasario 17 dieną gimnazijos mokiniai dalyvavo nuotolinėje Vilniaus universiteto chemijos ir geomokslų fakulteto organizuotoje paskaitoje  „Šiuolaikinių orų prognozių sudarymo išbandymai ir sunkumai“.

Nors tradicinis žygis, skirtas Vasario 16-tąjai  paminėti dėl karantino negalėjo įvykti, ši svarbi Lietuvai diena  tikrai nebuvo pamiršta. Viduklės jaunieji šauliai dalyvavo paskaitoje, kurią vedė šaulys ir istorikas Eduardas Brusokas.

Vasario 12 d. įvyko ilgai laukta šimtadienio šventė. Abiturientai atsidūrė „Pabėgimo kambaryje“. Kad iš ten pabėgtų jiems teko pasikliauti savo žiniomis apie klasiokus ir sudalyvauti „Kahoot“ žaidime. 

Pasak mokinių, veiklos už klasės ir vadovėlio ribų yra prasmingos ir patrauklios. Vadinasi ir ugdymo metodai, būdai, priemonės turi būti šiuolaikiški ir įtraukiantys mokinius į aktyvų dalyvavimą. Krašto istorija slepia dar daug įdomių dalykų, kurie labiau atsiskleidžia tik minėjimų dienomis.

Vasario 12 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos pradinukai dalyvavo projekte „Bendradarbiaujančios klasės“. Šventinė pamoka vyko kartu su Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos ir Kauno Rokų gimnazijos pradinukais.