Aktualijos

Gimnazijos šauliukai minėjo Vasario 16-ąją

Nors tradicinis žygis, skirtas Vasario 16-tąjai  paminėti dėl karantino negalėjo įvykti, ši svarbi Lietuvai diena tikrai nebuvo pamiršta. Viduklės jaunieji šauliai dalyvavo paskaitoje, kurią vedė šaulys ir istorikas Eduardas Brusokas. Lietuvos nepriklausomybės aktą jis nagrinėjo ir pristatė kaip žmogaus turimą asmens tapatybės dokumentą. Šiame, be galo svarbiame dokumente, slypi valstybingumas ir nepriklausomos valstybės bruožai. Tai buvo nauja ir labai intriguojanti analizė ir priminimas, kad mūsų šalis yra tai, dėl ko plaka mūsų visų širdys. Paskaitoje dalyvavo jaunieji šauliai iš visos Lietuvos. Visi laukiame, kada pasibaigs karantinas ir galėsime visi susitikti bendruose žygiuose, stovyklose ir mokymuose.
Ankstesni įrašai


Vasario 12 d. įvyko ilgai laukta šimtadienio šventė. Abiturientai atsidūrė „Pabėgimo kambaryje“. Kad iš ten pabėgtų jiems teko pasikliauti savo žiniomis apie klasiokus ir sudalyvauti „Kahoot“ žaidime. 

Pasak mokinių, veiklos už klasės ir vadovėlio ribų yra prasmingos ir patrauklios. Vadinasi ir ugdymo metodai, būdai, priemonės turi būti šiuolaikiški ir įtraukiantys mokinius į aktyvų dalyvavimą. Krašto istorija slepia dar daug įdomių dalykų, kurie labiau atsiskleidžia tik minėjimų dienomis.

Vasario 12 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos pradinukai dalyvavo projekte „Bendradarbiaujančios klasės“. Šventinė pamoka vyko kartu su Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos ir Kauno Rokų gimnazijos pradinukais. 

Vasario 9 dieną daugelyje pasaulio šalių minima Saugesnio interneto diena, skirta atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyko visą savaitę, organizuojant teminę akciją Saugesnio interneto savaitė.

„Bendradarbiaujančių klasių“ projektas gimnazistams pamažu tampa kasdienišku dalyku. Šiandien susitiko mūsų IIa klasės mokiniai su Kauno „Vyturio“ II klasės gimnazistais. Tai jau ne pirmas ir ne antras šių 52 dalyvių susitikimas.