Aktualijos

Žiemos malonumai

Žiema su sniegu yra vaikučių labai laukiamas laikotarpis, nes galima atlikti daug smagių veiklų. Todėl sausio 18-22 dienomis 2a klasėje vyko integruotos veiklos „Žiemos malonumai“. Antrokėliai skaitė įvairius tekstus žiemos tema, gilinosi į veikėjų elgesį ir jų sprendimo būdus. Pamokoje lankėsi bibliotekininkė Lina, kuri pristatė Selemono Paltanavičiaus kūrybą, perskaitė ištrauką iš knygos „Sniego žmogelių žiema“, taip pat visus mokinukus paskatino skaityti. Vaikai kūrė ir žiemos savo istorijas, sprendė įvairius uždavinius, prisiminė vandens būsenas ir pateikė daug pavyzdžių. Antrokėliams labai patiko kurti „Ledo gėles“, piešti ant sniego, „išmindžioti“ įvairius piešinėlius sniege. Didžiausias džiaugsmas vaikams buvo lipdyti už save didesnius sniego senius ir juos nuspalvinti, supilti sniego kalnelį ir nuo jo nusileisti, „susiręsti sniego“ namelį ir jame lindėti. Tačiau labai svarbu tais malonumais džiaugtis tinkamai ir saugiai. Žiūrėdami filmuką antrokėliai prisiminė  saugaus elgesio taisykles žaidžiant ant ledo, kalniuko ar kieme. Smagu, kad net nuotolinio mokymosi metu, mokiniai galėjo pasidžiaugti žiema ir atrasti naujų veiklų.
Ankstesni įrašai


Nuo rugsėjo mūsų gimnazijoje tęsėsi projektas „Plaukime kartu“, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. 

Sausio 21 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje ,,Mokonomika". Nuotolinė pamoka prasidėjo „Low Air“ šokiu, po to vaikučiai išklausė pasakojimo apie pinigų istoriją.

<

>Sausio 20 dieną ketvirtokai pradinukai turėjo galimybę dalyvauti rajoniniame lietuvių kalbos žaidime – konkurse per KAHOOT programėlę. Tarp susirinkusių 80 - ties žaidėjų dalyvavo net 16 mūsų gimnazijos mokinių. Žaidime buvo pateikta 20 užduočių. 

Dėl pandemijos dešimtosios „Knygų Kalėdos“ kitokios, tačiau dar aktualesnės, nes skaitymas tapo viena didžiausių pramogų. Daug atradimų ir pasaulio pažinimo knygos dovanoja vaikams, negalintiems lankyti būrelių ir daug žaisti lauke. Todėl šį kartą pagrindinė akcijos kryptis – artimiausia mokyklos biblioteka, kad jų lentynose netrūktų naujų įdomių knygų.

<

>Pirmadienį gimnaziją pasiekė dovana – įvertinimas. Kalėdos jau seniai praėjusios, gimnazijos gimtadienis bus vasario mėnesį, bet, tarsi Kalėdų senelis, triukšmingai į gimnaziją atvykęs Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigas laikinai einantis Gintautas Balčaitis labai nudžiugino. Jo rankose švytėjo taurė sportiškiausiai 2020 metų rajono mokyklai!