Aktualijos

Nuotolinė edukacija

3a klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje nuotaikingoje edukacijoje „Jaunieji tyrinėtojai“, kurią vedė Valstybės pažinimo centro edukatorius Mantas. Mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų apie Lietuvos valstybę, jos teritoriją, miestus, gyventojus, susipažino su žymiais žmonėmis, kurie garsino mūsų šalį. Užsiėmimo metu vaikams labai patiko atlikti interaktyvias užduotis, o įgytas žinias pasitikrino protmūšyje.
Ankstesni įrašai


Sausio 27 d., dalyvaujant projekte „Bendradarbiaujančios klasės“, vėl buvo nutiestas virtualus tiltas tarp Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos  ir Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos. Tai jau antrasis pradinių klasių mokytojų metodininkių Ingridos Račickienės ir Bernadetos Jarmoškienės mokinių susitikimas. 

Sausio 21 d. dieną vyko 68 – oji rajoninė I-IV klasių fizikos olimpiada. Mūsų gimnaziją atstovavo keturi  I-IV klasių mokiniai, kurie nuotoliniu būdu, susijungę į Zoom platformą, net 4 valandas sprendė žinių, gebėjimų ir išminties reikalaujančius fizikos uždavinius. Sveikiname II vietos laimėtoją Edgarą Blažį (IVa) ir III vietos  - Austėją Norkutę (Ia). Džiaugiamės mokinių pasiekimais. 

Viduklės ir Gylių ikimokyklinio ugdymo skyrių ugdytiniai ir nuotolinio ugdymo grupės vaikai bei pedagogai įsijungė į organizuojamą Respublikinį projektą „Pajudėkime kitaip“. Jo tikslas – ugdyti įprotį sportuoti su įvairiomis priemonėmis, formuoti pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną, skatinti garbingo varžymosi idėją.

Žiema su sniegu yra vaikučių labai laukiamas laikotarpis, nes galima atlikti daug smagių veiklų. Todėl sausio 18-22 dienomis 2a klasėje vyko integruotos veiklos „Žiemos malonumai“. Antrokėliai skaitė įvairius tekstus žiemos tema, gilinosi į veikėjų elgesį ir jų sprendimo būdus.

Nuo rugsėjo mūsų gimnazijoje tęsėsi projektas „Plaukime kartu“, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.