Aktualijos

Virtualus advento/Kalėdų vainikų konkursas „Keturių žvakių pasaka“

Pradinių klasių mokiniai gausiai dalyvavo Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos, Raseinių Šaltinio progimnazijos organizuotame virtualiame advento/Kalėdų vainikų konkurse „Keturių žvakių pasaka“. Šio konkurso tikslas - ugdyti tautiškumo dvasią, supažindinant su advento laikotarpio simbolio, vainiko, atsiradimo istorija ir advento laikotarpio papročiais ir tradicijomis. Mokiniai bendradarbiaudami tarpusavyje ir su suaugusiaisiais kūrė vainikus, kuriais pasipuošė savo namus. Mokytojos siuntė nuotraukas organizatoriams ir sulaukė darbų įvertinimo. Keturi vainikų autoriai tapo laureatais: Domas Vaivada (1b klasė), Nikolė Tarosaitė (2b klasė), Matas Jaškauskas (3a klasė), Lukas Jaškauskas (4b klasė). Džiaugiamės ir sveikiname laureatus.                                                                            

Visų mokinių kūrybiniais darbais galime pasigrožėti Tarnybos interneto svetainėje www.rspt.lt ir Tarnybos Facebook paskyroje.

 
Ankstesni įrašai


Vyko kompiuterinių piešinių paroda „Kalėdų stebuklas“. Parodos tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumo gebėjimus, ugdyti meninę raišką naudojant informacines technologijas. Organizatoriai sulaukė net 359 kompiuterinių piešinių iš visos Lietuvos. Šioje parodoje dalyvavo ir 2a klasės mokinių darbai. Visais piešiniais galime pasigrožėti http://www.mokslosviesa.lt/nuotraukos.html.

 

Jau tradicija tapo dalyvauti kasmet vykstančiame advento/Kalėdų vainikų konkurse  „Keturių žvakių pasaka“. Šiemet jis virtualus. Priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai kartu su tėvelių pagalba pagamino net 8 vainikus. 

Gruodžio 16 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ikimokyklinio ugdymo „Spalviukų“ grupėje kvepėjo šviežiai keptais kūčiukais. Pradžioje vaikai kalbėjosi apie Kūčių tradicijas ir kartu su auklėtojomis gamino kūčiukus. Patys kočiojo tešlą, voliojo juosteles, pjaustė kūčiukus, dėjo į kepimo skardą ir nešė į virtuvę iškepti.

Spalio-lapkričio mėnesiais vyko tarptautinis seminaras „Mokymas apie Holokaustą ir žmogaus teisių pažeidimus“, kuriame dalyvavo 40 Lietuvos

mokytojų. 

 

2020 m. nuo lapkričio 9 d. iki gruodžio 4 d. vyko 17-asis Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ pirmasis etapas.

Šis konkursas – unikalus tarptautinis projektas, sugalvotas ir pradėtas įgyvendinti Lietuvoje 2004 metais.