Aktualijos

Projekto „Būti stipriems tikėjimo dvasia“ aptarimo ir įsivertinimo renginys

Gruodžio 8–9 dienomis vyko  Lietuvos–Lenkijos jaunimo mainų fondo projektų įsivertinimo renginys, kurį organizavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 2020 metais įgyvendintus projektus virtualiame susitikime pristatinėjo, savo patirtimi dalijosi projektų vykdytojai iš visos Lietuvos. 
Mūsų gimnazijos vykdomą projektą „Būti stipriems tikėjimo dvasia“ pristatė gimnazistė Monika Selvenytė. Monika papasakojo apie projekto idėją, žmones, kurie įsitraukė į projekto veiklas, kokios tos veiklos buvo ir kokia naudą iš šio projekto gavo gimnazija ir gimnazistai. Kaip projekto veiklas pakeitė karantinas ir nuotolinis mokymas, kokie buvo iššūkiai, kokias sėkmes ir nesėkmes patyrėme ir kokias patirtis įgijome – patirtimi su kitų projektų vadovais dalijosi mokytoja Daura Giedraitienė. 
Susitikime kalbėta apie Lietuvos–Lenkijos jaunimo mainų fondo veiklą 2021 m.  Jau šiemet, gruodžio 14 d., skelbiamas konkursas, ateinančių metų jaunimo veikloms finansuoti. Mūsų gimnazijai tai galėtų būti dar viena proga tęsti bendravimą su Kosov Lacki mokykla Lenkijoje. Tam reikia pačių gimnazistų idėjų prasmingoms, įdomioms, smagioms veikloms  ir iniciatyvos tas veikas įgyvendinti. Taigi, laukia nauji darbai ir iššūkiai.

 
Ankstesni įrašai


Daugiau nei penki metai gimnazija priklauso  „Sąžiningumo mokyklų tinklui“. Šios iniciatyvos tikslas – suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais.

 

Gruodžio 9 dieną gimnazijoje lankėsi UAB „OLIFU LT“ atstovai. Šį kartą jie atvyko su naujais pasiūlymais - įvairiomis edukacinėmis priemonėmis, konstruktoriais, mažųjų tyrėjų rinkiniais ir kt. Gimnazijos direktorė ir pavaduotojos įdėmiai klausė, ką galima nuveikti su šiomis priemonėmis ir po susitikimo sėdo rašyti laišką Kalėdų seneliui. 

Gimnazija jau ne vienerius metus dalyvauja naujame iššūkyje – išbando Integruoto gamtos mokslų kurso 5-8 klasėms (IGMK) programą. Gruodžio 7 dieną dalyvavome nuotoliniame susitikime su projekto „Integruotas gamtos mokslų kursas 5-8 klasėms" metodininkais Daiva Asad ir Roku Bėliaku.

Gruodžio 5 d.,  Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras nuotoliniu būdu organizavo 32-ąjį Lietuvos mokinių fizikos čempionatą, kuriame dalyvavo 231 mokinys iš visos Lietuvos. Susijungę į bendrą Zoom pokalbį, mokiniai bandė įveikti 10 uždavinių iš įvairiausių fizikos temų. 

Gruodžio 4 dieną 2a klasėje vyko integruota veikla „Susikurkime šventę“. Rytas klasėje prasidėjo įprastu pasisveikinimu, dienos lūkesčių aptarimu, refleksija. Pagrindinis šios pamokos tikslas – išmokti susikurti šventę sau artimiausioje aplinkoje. Antrokėliai, pasipuošę nykštuko kepurėlėmis, pradėjo kurti šventę.