Aktualijos

Lietuvos Nacionalinis dramos teatras iš arti

Įgyvendinant pilietinių iniciatyvų projektą, gruodžio mėnesį I-III klasių gimnazistai turėjo galimybę susitikti su Lietuvos Nacionalinio dramos teatro aktore Giedre Kederyte ir kompozitore Agne Matulevičiūte. Teatro organizuojamos veiklos ir kūrybinės dirbtuvės puikiai persikėlė į virtualią aplinką. Aktorė Giedrė pasidalino patirtimi kaip tinkamai susidėlioti mintis, artėjant svarbiems, reikšmingiems pasirinkimams, kaip atrasti savyje ir išlaikyti motyvaciją veiklai, kaip savanorystė gali padėti sudėlioti gyvenimo tikslus ir padėti atrasti tikrąjį save. Visada prisiminti, kad kitų lūkesčiai yra tik lūkesčiai, nes akistata laukia tik su pačiu savimi. Kompozitorė Agnė nukėlė visus kūrybinėse dirbtuvėse į garsų pasaulį. Kūrybiškumo dėka pasaulis tampa suprantamas kiekvienam. Džiugu, kad Lietuvos nacionalinio dramos teatro edukacinės veiklos ieško visuomenės ir teatro ryšio, priimtinos kūrėjo ir žiūrovo dialogo formos, siekia ugdyti aktyvų ir atvirą, klausiantį bei ieškantį žiūrovą.
Ankstesni įrašai


Gimnazijos Mokinių taryba iniciajavo Kalėdinę akciją „Saldi dovana – Kalėdinė uogienė“, kurios metu mokiniai turėjo galimybę padovanoti stiklainėlį uogienės Raseinių vaikų globos namų auklėtiniams. Likus gerai savaitei iki Kalėdų mokiniai sudėjo į dovanų krepšius apie 90 gražiai dekoruotų, su užrašytais palinkėjimais stiklainiukų uogienės.

 

Gruodžio 8–9 dienomis vyko  Lietuvos–Lenkijos jaunimo mainų fondo projektų įsivertinimo renginys, kurį organizavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 2020 metais įgyvendintus projektus virtualiame susitikime pristatinėjo, savo patirtimi dalijosi projektų vykdytojai iš visos Lietuvos. 

Daugiau nei penki metai gimnazija priklauso  „Sąžiningumo mokyklų tinklui“. Šios iniciatyvos tikslas – suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais.

 

Gruodžio 9 dieną gimnazijoje lankėsi UAB „OLIFU LT“ atstovai. Šį kartą jie atvyko su naujais pasiūlymais - įvairiomis edukacinėmis priemonėmis, konstruktoriais, mažųjų tyrėjų rinkiniais ir kt. Gimnazijos direktorė ir pavaduotojos įdėmiai klausė, ką galima nuveikti su šiomis priemonėmis ir po susitikimo sėdo rašyti laišką Kalėdų seneliui. 

Gimnazija jau ne vienerius metus dalyvauja naujame iššūkyje – išbando Integruoto gamtos mokslų kurso 5-8 klasėms (IGMK) programą. Gruodžio 7 dieną dalyvavome nuotoliniame susitikime su projekto „Integruotas gamtos mokslų kursas 5-8 klasėms" metodininkais Daiva Asad ir Roku Bėliaku.