Aktualijos

Mano mylimas gyvūnėlis

Tradicija jau tapo kasmet spalio 4-ają paminėti pasaulinę gyvūnų dieną. Tačiau šiemet ją minėjome kiekvienas savo namuose su mylimais augintiniais. Nuotoliniu būdu tėveliams išsiuntėme užduotėles, kurias turėjo atlikti kartu su mažaisiais. Nurodėme internetines prieigas.

Tėveliai sekė ir skaitė pasakas apie gyvūnus, žiūrėjo filmukus, aptarė, ką matė, girdėjo. Vaikai rodė, kaip gyvūnai juda, kokius skleidžia garsus. Aptarė gyvūnų kūno dalis, išskirtinius bruožus, kaip prisideda prižiūrint augintinius. Sužinojo, kaip vadinasi jų jaunikliai. Vaikus labai sudomino video filmukai apie SOS gyvūnus, gyvūnų prieglaudėles. Akvarele, guašu ir flomasteriais piešė savo augintinius. Iš spalvoto popieriaus aplikavo, iš plastilino lipdė gyvūnėlius. Tėveliai fotografavo, filmavo savo mažuosius kartu su augintiniais kaip juos maitina, glosto, nešioja, vežioja ir t.t. ir nuotraukėles atsiuntė auklėtojoms.

Dėkojame tėveliams už gražų bendravimą, bendradarbiavimą, už vaikučių gražias nuotraukas, atliktus nuostabius darbelius ir grįžtamąjį ryšį. Smagu, kad šiuo sunkiu laikotarpiu randa laiko viskam.

Regina Morkuvienė, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtoja.
Ankstesni įrašai


Tarptautinės mokytojo dienos proga Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis įteikė padėkas rajono mokytojams, kurių mokinius 2020 metais lydėjo sėkmė olimpiadose, konkursuose, varžybose ar projektuose. Tarp apdovanotųjų ir keturios mūsų gimnazijos mokytojos. 

Aš - mokytojas ir aš pasiruošęs tau padėti, kur tu bebūtum, mano mokiny.

Šių metų Tarptautinė mokytojo diena niekuo nepriminė ankstesniųjų, kuomet gimnazijoje nuo ryto jausdavosi šurmulys, jaudulys, o pamokose mokytojus keisdavo tėveliai, mokiniai. Gimnazijoje buvo tylu. 

Turbūt ne vienas esate girdėjęs šią „sparnuotą“ frazę. O ką ji reiškia? Ogi tai, kad geras žodis, skambutis, žinutė lyg koks gydantis balzamas sutepa širdį, paglosto, nuima nuovargį ir leidžia džiaugtis pasirinktu keliu, profesija.

Rudenėlis nubrido per išauksintą kelią, klevo lapais apkrito rudenėlio kraitelė. Šiais gražiais žodžiais poetė Violeta Palčinskaitė aprašė rudenį. Paskutinę rugsėjo savaitę 4b klasės mokiniai stebėjo rudens požymius, džiaugėsi šiltomis saulėtomis dienomis, grožėjosi ryškiomis rudenėlio spalvomis, gausiomis sodo, daržo ir miško gėrybėmis. 

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) išleido naujai leidinį „Sužinok daugiau apie naujas psichoaktyviąsias medžiagas ir ne tik“. Leidinys yra skirtas visiems specialistams, savo darbe susiduriantiems su narko­tinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis ir su asmenimis, galimai vartojan­čiais tokias medžiagas.