Aktualijos

Aš - Mokytojas!

Aš - mokytojas ir aš pasiruošęs tau padėti, kur tu bebūtum, mano mokiny.

Šių metų Tarptautinė mokytojo diena niekuo nepriminė ankstesniųjų, kuomet gimnazijoje nuo ryto jausdavosi šurmulys, jaudulys, o pamokose mokytojus keisdavo tėveliai, mokiniai. Gimnazijoje buvo tylu. Tačiau tai nereiškė, kad niekas nevyko. Elektroniniame dienyne mokytojus pasiekė nuoširdūs antrokų gimnazistų sveikinimai, vienas po kito mokytojai įkeldavo nuotraukas su jų namus pasiekusių gėlių nuotraukomis, „klanksėjo“ telefonai, pranešantys apie gaunamus sveikinimo laiškus ir žinutes. Nuotolinėse pamokose irgi jautėsi šventinis sujudimas. Pasibaigus pamokoms į virtualų susitikimą mokytojus pakvietė mokinių tarybos nariai, paruošę nuotaikingą ir šmaikštų sveikinimą. Mokytojus pasveikino gimnazijos direktorė, pasidžiaugdama, kad net neabejoja, jog mūsų gimnazijoje dirba patys geriausi mokytojai, mokosi patys kūrybiškiausi mokiniai. Sugrįžtančių mokytojų kabinetuose laukia maloni staigmena - simbolinis raktelis į sėkmę. 
Ankstesni įrašai


Turbūt ne vienas esate girdėjęs šią „sparnuotą“ frazę. O ką ji reiškia? Ogi tai, kad geras žodis, skambutis, žinutė lyg koks gydantis balzamas sutepa širdį, paglosto, nuima nuovargį ir leidžia džiaugtis pasirinktu keliu, profesija.

Rudenėlis nubrido per išauksintą kelią, klevo lapais apkrito rudenėlio kraitelė. Šiais gražiais žodžiais poetė Violeta Palčinskaitė aprašė rudenį. Paskutinę rugsėjo savaitę 4b klasės mokiniai stebėjo rudens požymius, džiaugėsi šiltomis saulėtomis dienomis, grožėjosi ryškiomis rudenėlio spalvomis, gausiomis sodo, daržo ir miško gėrybėmis. 

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) išleido naujai leidinį „Sužinok daugiau apie naujas psichoaktyviąsias medžiagas ir ne tik“. Leidinys yra skirtas visiems specialistams, savo darbe susiduriantiems su narko­tinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis ir su asmenimis, galimai vartojan­čiais tokias medžiagas.

 

Judumo savaitės metu gimnazijoje buvo paskelbtas konkursas. Konkurso sąlygos paprastos - visą savaitę, kasdien užfiksuojant, nueiti kuo daugiau žingsnių, nuvažiuoti dviračiu ar nubėgti kuo daugiau kilometrų. 

 

Baigiasi antra nuotolinio ugdymo savaitė. Šį kartą nuotolinis ugdymas jau nebesukelia tiek įtampos ir streso kaip pavasarį. Gal tik mažiesiems pirmokėliams ar priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams kyla daugiau klausimų, bet ir jie puikiai susitvarko.