Aktualijos

Sėkmingi MEPA projekto rezultatai

Rugpjūčio 26 d. Vilniuje vyko baigiamasis 2019-2020 mokslo metų projekto "Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės" (MEPA) seminaras. Šiuo metu Lietuvoje yra net 91 MEPA ugdymo įstaiga. Renginio metu ir mūsų gimnazija, jau trečius metus iš eilės, gavo MEPA statusą patvirtinančią lentelę. Gimnazijos jaunieji ambasadoriai eina teisingu keliu, įvykdo visus projekto reikalavimus ir organizatorius stebina naujomis idėjomis. Šiais metais mūsų gimnazijos vykdytas projektas „Europos stereotipų laužymas“ buvo pateiktas kaip pavyzdys kitoms ugdymo įstaigoms. Liūdna, kad metams yra atšaukti visi mokymai ir kelionės Briuselyje ir Strasbūre. Pandemija koreguoja ankstesnius planus, tačiau organizatoriai ragina nenusiminti, žada rasti sprendimus, kaip galima geriausius apdovanoti. Lauksim su nekantrumu dovanų. Seminaro metu pristatyti ir ateinančių metų planai bei supažindinta su mokomąją medžiaga, skirta daugiamečiam ES biudžetui. Apie įvykius Baltarusijoje aptarta su seminare apsilankiusiu EP nariu Petras Auštrevičius.
Ankstesni įrašai


Antra projekto diena kupina geros nuotaikos gamtos apsupty. Su gimnazistais galima eiti visur ir veltis į visas situacijas, kokias tik gyvenimas diktuoja. Komandinis darbas, draugystė, aktyvi veikla ir laikas su šeimos nariais. Ar esi brolis, ar mama, ar auklėtoja, ar klasės draugas, ar bičiulis iš kitos klasės NESVARBU. Vieningumo ir bendruomeniškumo jausmas visų yra vienodas.

Projektas  „Atrask Žemaitiją" keliavo į Šiaulius. Lankėmės Kryžių kalne šokolado muziejuje ir dalyvavome saldžioje edukacijoje???? Išsiaiškinome kodėl saulės laikrodis rodė 12 val, o mūsų laikrodžiai 13.30. Pasigrožėję geležine lape????, puikiai nusiteikę grįžome namo.

Didelis būrys, projekte „Pamoka ne pamokoje“ dalyvaujančių, gimnazistų, reaguodami į žiniasklaidos aktualijas, žmogaus žodžio, minties ir veiksmo suvaržymus, pasikartojo okupacijos istorijos pamoką. Nemenčinės sovietinis bunkeris tokiai pamokai buvo realus patyrimas ir palyginimas su šiandieniniu, laisve alsuojančiu gyvenimu.

Prasidėjo pradinių klasių mokinių vasaros poilsio stovykla „Atrask Žemaitiją ". Šiandien - stovyklos atidarymo ir draugystės diena. Mokiniai susipažino su saugumo taisyklėmis, mokėsi teisingai dėvėti saugos priemones, žaidė žaidimus, atlikinėjo užduotis.

Birželio 18 d. Raseinių rajono savivaldybės administracija surengė abiturientų, gavusių valstybiniame egzamine šimtą balų, pagerbimo šventę. Iš 27 rajono šimtukų net trys priklauso mūsų gimnazijos abiturientams.