Aktualijos

Svečiai šokio pamokose

Gegužės 8 d. šokio mokytoja Aurelija Balčiūnienė  4a kl. mokiniams organizavo lietuvių sceninio šokio pagrindų (paprastųjų žingsnių ir kombinacijų) kartojimo, atlikimo tobulinimo pamoką su Lietuvos šokio ir dainų ansamblio „Lietuva“ šokėja Gintare Kudarauskaite. Pamokos metu šokėja pasidalijo savo šokio patirtimi, trumpai papasakojo apie ansamblio veiklą, koncertus. Vaikai atliko paprastuosius žingsnius (paprastasis žingsnis, aukštas, pristatomasis, kryžiuojamasis, užkeičiamasis, pritūpimai ir jų kombinacijos). Kaip teigia šokio mokytoja Aurelija, mokiniai pamoka liko labai patenkinti, tai matyti iš jų atsiliepimų: „Labai ačiū už tokią galimybę.“,  „Skubu atlikti namų darbus, sukurti savo judesių derinuką iš šių judesių“. Vaikams šokėja Gintarė uždavė namų darbą – sukurti savo paprastųjų žingsnių kombinaciją, nufilmuoti ir atsiųsti, ir tokiu būdu sudalyvauti konkurse, kurį organizuoja ansamblis „Lietuva“.

Gegužės 13 d. 2a kl. mokiniai turėjo galimybę susipažinti su profesionalia šokėja, choreografe, trenere, daugelio pasaulio čempionatų bei televizijos projektų dalyve/laimėtoja Katerina Voropaj. Pamokos metu Katerina mokė vaikus Disko stiliaus šokio derinio. Vaikai pamokoje aktyviai dalyvavo, šiek tiek jaudinosi, kaip viskas pasiseks ir t.t. Po pamokos džiaugėsi, dėkojo viešniai už energingą, greitą šokį., kurį taip energingai šoko, kad net klausimams neliko laiko.

Dėkojame šokio mokytojai Aurelija Balčiūnienei už suorganizuotas neįprastas pamokas, šokėjoms Gintarei Kudarauskaitei ir Katerinai Voropaj už nuoširdų bendradarbiavimą, o mokiniams už domėjimąsi ir aktyvų dalyvavimą pamokoje!

Džiaugiamės šiomis patirtimis.

 
Ankstesni įrašai


Gegužės 12 d. gimnazijos jaunieji MEPA ambasadoriai dalyvavo susitikime su Petru Auštrevičiumi ir Juozu Oleku. Europarlamentarai pasakojo apie veiklą šiuo sudėtingu visai Europai periodu, apie Briuselio sprendimus suvaldant pandemiją, apie pagalbą Italijai ir apie  ES ekonomikos prikėlimą iš sąstingio. 

Nesvarbu, kad šiuo metu gyvenimas teka neįprasta vaga, renginiai vyksta nuotoliniu būdu. Penktadienį didelis gimnazistų būrys laikė Europos egzaminą. Džiugu, kad vyresnieji pateko į II etapą, kuris vyks gegužės 19 d. Šeštadienis taip pat prasidėjo neįprastai, daugelis prie kavos puodelio prisiminė Europos gimtadienį ir šia akimirka pasidalino socialiniuose tinkluose.

Mokinių atostogų metu bibliotekininkės mokėsi, tobulino savo žinias ir įgūdžius darbui nuotoliniu būdu. Drįstame teigti, kad biblioteka sėkmingai ir operatyviai persiorientavo dirbti virtualioje erdvėje. Nebuvo labai sunku ar sudėtinga, nes nuolat jautėme gimnazijos administracijos padrąsinimą bei palaikymą. Nieko nėra neįveikiamo, kai veikiame visi kartu!

Gegužės 1-oji – Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą diena. Ta proga Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje organizavo atvirą istorijos pamoką „Lietuva Europos Sąjungoje: kelionė namo“. Ši pamoka puiki pagalba mokiniams besiruošiantiems dalyvauti „Europos egzamine“.  

Balandis – gamtos tvarkymo, tausojimo ir saugojimo mėnuo. IVa klasės biologijos B kurso mokiniai kaip tik šį mėnesį nuotoliniu būdu atliko projektą „Kaip aš galiu prisidėti prie Žemės išsaugojimo“ . Abiturientai sutiko projekto  idėjomis pasidalinti su gimnazijos bendruomene ir kviečia visus prisijungti prie Žemės tausojimo.