Aktualijos

Šv. Velykų belaukiant...

Pavasaris. Vienas gražiausių metų laikų. Atbunda gamta, vis dažniau išgirtame paukščių čiulbėjimą, pražysta pirmieji žibučių, snieguolių žiedai.  Pavasaris. Šv. Velykos – Jėzaus Kristaus Prisikėlimo diena. Tai pati didžiausia metų šventė!

Na, o margutis neatsiejamas Velykų šventės akcentas. Margučiai tai gamtos pabudimas, gyvybė. Kokiomis spalvomis įprastai dažomi Velykų kiaušiniai ir ką kiekviena spalva reiškia, kokie simboliai piešiami, kokia jų reikšmė, šią savaitę  tikybos pamokose aiškinosi ir dažė margučius Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mažieji mokinukai. Šiandien tikybos pamokoje turėjome svečių, kolegė, bibliotekininkė Lina papasakojo kokiais būdais išgauti natūralią vieną ar kitą spalvą. Mūsų pamoka vyko netradicinėje aplinkoje, o gal jau galime sakyti, kad tradicinėje zoom virtualioje aplinkoje. Nors ir bendraudami nuotoliniu būdu, galime drąsiai teigti pamokos pavyko! Tikslas pasiektas-margučiai nudažyti.

Dėkoju kolegei Linai ir mažiesiems draugams, bei jų tėveliams už gražų bendravimą ir bendradarbiavimą. Pačių jaukiausių Šv. Velykų, tegul prisikėlęs Kristus į kiekvienus namus atneša tikėjimą, viltį ir meilę.
Ankstesni įrašai


Šią savaitę į gimnazijos paštą atskriejo puiki žinia - finansuojamas dar vienas mūsų projektas. 

Gimnazijos lauko klasės kiemelis pasipuošė margaspalviais krokais, kurių net 200 vnt. rudenį mokiniai pasodino kartu su technologijų mokytoja. Labai gaila, kad šio grožio negalime pamatyti gyvai, bet pasidžiaukime, kad ir šią idėją pavyko puikiai įgyvendinti. Kiemelis alsuoja gyvybe - žydi krokai, baseine plaukioja žuvytės, šviežius pumpurus skleidžia medeliai. 

Pavasaris už lango, šv.Velykos artėja. Laikas marginti kiaušinius. O koks pavasaris, be Velykinių atvirukų konkurso. Jis šiemet šiek tiek kitoks. Konkursas tapo virtualus. Priešmokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ vaikai gali sudalyvauti ir tokiame. 

Penktadienį muzikos mokytoja Odeta Radžiūnė 5a  klasės  mokiniams suorganizavo muzikos, dramos ir viešojo kalbėjimo vaizdo pamoką, kurioje dalyvavo žymus operos solistas, aktorius Andrius Apšega.  

Kiečiame PUG vaikučius ir 1-4 klasių mokinius dalyvauti projekte „Vaikų Velykėlės 2020“.