Aktualijos

Pamoka su aktoriumi

Balandžio 10 d. muzikos mokytoja Odeta Radžiūnė mokiniams organizavo virtualų susitikimą - pamoką su žymiu televizijos aktoriumi Arnu Ašmonu. Pamokos metu aktorius pasidalino savo darbo patirtimi, įdomiomis akimirkomis vaidinant filmuose, televizijos serialuose. Vėliau nuoširdžiai atsakinėjo į pateiktus klausimus, stebėjosi jų išmone. Mokiniai susitikimu liko labai patenkinti, tai matyti iš jų atsiliepimų: „Labai ačiū už tokią galimybę. Kai jis kalbėjo, pasijutau labai keistai, buvo labai geras jausmas, atrodė jog jame matau save, daug atsakymų į klausimus sutapo su mano nuomone. Pasirodo, kad jis tai - aš, kai pasakojo apie save mokykloje. Buvo labai gera, ačiū už tokią galimybę, Mokytoja!‘‘ (G.M.), „Esu dėkinga Jums už šį... atradimą.‘‘ (G.G.), „Ačiū šitai mokytojai už galimybes daug sužinoti ir patirti‘‘ (E.R.), „Ačiū už pamoką‘‘ (E.F.). 

Dėkojame mokytojai Odetai už nepaprastas pamokas, aktoriui Arnui Ašmonui už nuoširdų bendradarbiavimą, o mokiniams už domėjimąsi ir aktyvų dalyvavimą pamokoje!
Ankstesni įrašai


Pavasaris. Vienas gražiausių metų laikų. Atbunda gamta, vis dažniau išgirtame paukščių čiulbėjimą, pražysta pirmieji žibučių, snieguolių žiedai.  Pavasaris. Šv. Velykos – Jėzaus Kristaus Prisikėlimo diena. Tai pati didžiausia metų šventė!

Šią savaitę į gimnazijos paštą atskriejo puiki žinia - finansuojamas dar vienas mūsų projektas. 

Gimnazijos lauko klasės kiemelis pasipuošė margaspalviais krokais, kurių net 200 vnt. rudenį mokiniai pasodino kartu su technologijų mokytoja. Labai gaila, kad šio grožio negalime pamatyti gyvai, bet pasidžiaukime, kad ir šią idėją pavyko puikiai įgyvendinti. Kiemelis alsuoja gyvybe - žydi krokai, baseine plaukioja žuvytės, šviežius pumpurus skleidžia medeliai. 

Pavasaris už lango, šv.Velykos artėja. Laikas marginti kiaušinius. O koks pavasaris, be Velykinių atvirukų konkurso. Jis šiemet šiek tiek kitoks. Konkursas tapo virtualus. Priešmokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ vaikai gali sudalyvauti ir tokiame. 

Penktadienį muzikos mokytoja Odeta Radžiūnė 5a  klasės  mokiniams suorganizavo muzikos, dramos ir viešojo kalbėjimo vaizdo pamoką, kurioje dalyvavo žymus operos solistas, aktorius Andrius Apšega.