Aktualijos

Fizika ir sveikata

Balandžio 15 d. fizikos pamoka 6a klasės mokiniams vyko netradiciškai. Pamokos tema „Žmogaus sveikatai ir veiklai palanki aplinka“ labai siejosi su šiuo laikotarpiu, kai daug laiko visiems mums tenka praleisti uždarose patalpose ir prie kompiuterių. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad gerai vėdinamose patalpose dirbantys žmonės serga dvigubai mažiau nei tie, kurių patalpos nevėdinamos tinkamai. Pamokoje nuotoliniu būdu apsilankė gimnazijos sveikatos specialistė Lina, kuri mokiniams papasakojo, kaip patalpų mikroklimatas - temperatūra, drėgnumas, jų vėdinimas veikia mūsų savijautą ir darbingumą. Mokiniai sužinojo, kokia kambario temperatūra palankiausia efektyviai smegenų veiklai, kaip drėkinti ir vėdinti kambarį, kuriame dirba. Stebėdami filmuką „Žiovulys ir plaučiai“, sužinojo, kad žiovulys – tai ne tinginystė. Žmogus žiovauja, kai jo smegenims trūksta deguonies ir laikas pravėdinti patalpas. Mokiniams paskirta ir užduotis – savaitę fiksuoti savo aplinkos temperatūrą, drėgnumą, vėdinti patalpas ir stebėti savo savijautą. Ačiū sveikatos specialistei Linai, už įdomią pamoką ir rūpinimąsi mokinių sveikata.
Ankstesni įrašai


Dėkojame PUG vaikučiams ir 1-4 klasių mokiniams, Mamytėms ir Tėveliams, Broliams ir Sesėms, Mokytojoms, kad dalyvavote projekte „Vaikų Velykėlės 2020“ - šventė mažam ir dideliam!

Balandžio 10 d. muzikos mokytoja Odeta Radžiūnė mokiniams organizavo virtualų susitikimą - pamoką su žymiu televizijos aktoriumi Arnu Ašmonu. 

Pavasaris. Vienas gražiausių metų laikų. Atbunda gamta, vis dažniau išgirtame paukščių čiulbėjimą, pražysta pirmieji žibučių, snieguolių žiedai.  Pavasaris. Šv. Velykos – Jėzaus Kristaus Prisikėlimo diena. Tai pati didžiausia metų šventė!

Šią savaitę į gimnazijos paštą atskriejo puiki žinia - finansuojamas dar vienas mūsų projektas. 

Gimnazijos lauko klasės kiemelis pasipuošė margaspalviais krokais, kurių net 200 vnt. rudenį mokiniai pasodino kartu su technologijų mokytoja. Labai gaila, kad šio grožio negalime pamatyti gyvai, bet pasidžiaukime, kad ir šią idėją pavyko puikiai įgyvendinti. Kiemelis alsuoja gyvybe - žydi krokai, baseine plaukioja žuvytės, šviežius pumpurus skleidžia medeliai.