Aktualijos

Pradinukų olimpiada „Mano gaublys“

Jau antri metai kaip 2, 3 ir 4 klasių mokiniai dalyvauja pasaulio pažinimo olimpiadoje „Mano gaublys“. Šiemet olimpiadoje dalyvavo ir savo žinias pasitikrino net 27 mokiniai. Tai nemokamas konkursas, kurį organizuoja Lietuvos geografijos mokytojų asociacija. Džiaugiamės gerais ir labai gerais šios olimpiados rezultatais. Tarp 2 klasių mokinių I vietą laimėjo 2a klasės mokinė Greta Jokūbauskaitė, II vietą –  2a klasės mokinė Jogailė Piatkutė, III vietą – Jovita Vaznytė iš 2b klasės. Tarp  3 klasių mokinių I vietą – 3b klasės mokinė Eimilė Karpaitė, II vietą -  Otilija Strimilaitė iš 3a klasės, III vietą – Milvydas Jurevičius iš 3b klasės. Tarp ketvirtokų geriausią rezultatą pasiekė ir I vietą laimėjo Oskaras Kantautas, II vietą – Augustė Janušauskaitė  III vietą – Eitvidas Bardauskas. Visi trys mokiniai mokosi 4a klasėje. Mokiniai bus apdovanoti geografijos mokytojų asociacijos specialiais diplomais.

 
Ankstesni įrašai


Jau  devinti metai iš eilės Lietuvoje organizuojama geografijos olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadoje  dalyvavo 54  gimnazijos 6- IV klasių mokiniai, besidomintys geografija. 

Šiemet pirmą kartą Lietuvoje vyksiančios tarptautinės fizikos olimpiados (IPhO) proga Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre Vilniuje buvo organizuojama Eksperimentinė fizikos viktorina. 

Atkreipiame švietimo įstaigų ir jų steigėjų dėmesį į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas žmonėms, kurie neseniai grįžo iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis, 14 dienų nuo išvykimo iš šių šalių dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Daugiau informacijos rasite tinklapyje adresu: 

Įgyvendinusi tarptautinį Erasmus+ projektą „Eco green“ Stambule, sugrįžo II-IV klasių gimnazistų komanda. Dešimties dienų veiklos, ekologijos ir politikos klausimais, suvienijo 6 šalis ir 60 žmonių. Lietuvaičiai bendravo su čekais, slovėnais, estais, anglais ir turkais. 

Vasario 28 d.  mūsų  gimnazijos  mokiniai  rašė  tradicinį Nacionalinį diktantą. 2020-aisiais Nacionalinis diktantas organizuojamas jau tryliktą kartą. Šiemet buvo parinktas prozininkės, publicistės ir poetės, Lietuvos rašytojų sąjungos narės Birutės  Jonuškaitės tekstas „Milinė“.