Aktualijos

#MepaLietuva. Pilietiškumo rytmetys apie Estiją

Kovo 6 d. pilietiškumo rytmetys gimnazijoje buvo skirtas mokinių pažinčiai su kaimynine Estijos respublika. Estija nepriklausomybės dieną švenčia beveik kartu su Lietuva  - vasario 24 dieną. 1-4 klasių mokiniams daug įdomios informacijos apie Estiją, jos gyventojus, valdymą pateikė Ia klasės mokinė Vakarė Jokubauskaitė. Tie, kas klausė atidžiai, rytmečio pabaigoje dalyvavo viktorinoje ir laimėjo prizus. 5-IV klasių mokiniams apie Estiją pasakojo geografijos mokytoja ekspertė Vilma Jokubauskienė ir Ia klasės mokinė Eimantė Mockutė. Po šio rytmečio apie kaimynus tikrai žinosime daugiau. 
Ankstesni įrašai


Jau antri metai kaip 2, 3 ir 4 klasių mokiniai dalyvauja pasaulio pažinimo olimpiadoje „Mano gaublys“.

Jau  devinti metai iš eilės Lietuvoje organizuojama geografijos olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadoje  dalyvavo 54  gimnazijos 6- IV klasių mokiniai, besidomintys geografija. 

Šiemet pirmą kartą Lietuvoje vyksiančios tarptautinės fizikos olimpiados (IPhO) proga Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre Vilniuje buvo organizuojama Eksperimentinė fizikos viktorina. 

Atkreipiame švietimo įstaigų ir jų steigėjų dėmesį į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas žmonėms, kurie neseniai grįžo iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis, 14 dienų nuo išvykimo iš šių šalių dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Daugiau informacijos rasite tinklapyje adresu: 

Įgyvendinusi tarptautinį Erasmus+ projektą „Eco green“ Stambule, sugrįžo II-IV klasių gimnazistų komanda. Dešimties dienų veiklos, ekologijos ir politikos klausimais, suvienijo 6 šalis ir 60 žmonių. Lietuvaičiai bendravo su čekais, slovėnais, estais, anglais ir turkais.