Aktualijos

Geografijos olimpiada „Mano Gaublys” 2020

Jau  devinti metai iš eilės Lietuvoje organizuojama geografijos olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadoje  dalyvavo 54  gimnazijos 6- IV klasių mokiniai, besidomintys geografija. Olimpiada vyko kovo 4- 5 dienomis. Dalyviai rungėsi savo klasės kategorijose.  Šiais metais užduotis geriausiai sekėsi atlikti šiems mūsų gimnazijos mokiniams. Tarp 6 klasės mokinių: 1 vieta - Nojus Karpinas , 2 vieta - Dovilė Vasiliauskaitė, Joris Stanevičius, 3 vieta - Lija Damavičiūtė, Tėja Dubinskaitė.  Tarp 7 klasės mokinių: 1 vieta -  Kristupas Baltrušaitis, 2 vieta -  Arūnas Baltrušaitis, Ugnė Piatkutė, 3 vieta - Lukas Kaminskas, Faustas Parnarauskas.  Tarp 8 klasės mokinių: 1 vieta  -  Darius Bružas, 2 vieta -  Mantė Jurkutė, Povilas Šležas, 3 vieta -  Neda Baukytė.   Tarp I klasės mokinių: 1 vieta - Eimantė Mockutė, 2 vieta - Viktorija Vaištaraitė, 3 vieta -  Eglė Vispolskytė.  Tarp II klasės mokinių: 1 vieta - Pijus Liatukas, 2 vieta -  Gabija Burneckaitė. Tarp III  klasės mokinių: 1 vieta - Vidmantas Trumpius, 2 vieta - Edgaras Blažys, 3 vieta -  Vilius Bytautas. 

 Džiaugiamės kartu su nugalėtojais ir linkime toliau domėtis geografijos mokslu. Dėkojame visiems mokiniams, kurie dalyvavo šiame konkurse ir linkime nenusiminti, jei šiais mokslo metais nepavyko laimėti. Linkime kitais metais tapti šio konkurso nugalėtojais.

 
Ankstesni įrašai


Šiemet pirmą kartą Lietuvoje vyksiančios tarptautinės fizikos olimpiados (IPhO) proga Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre Vilniuje buvo organizuojama Eksperimentinė fizikos viktorina. 

Atkreipiame švietimo įstaigų ir jų steigėjų dėmesį į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas žmonėms, kurie neseniai grįžo iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis, 14 dienų nuo išvykimo iš šių šalių dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Daugiau informacijos rasite tinklapyje adresu: 

Įgyvendinusi tarptautinį Erasmus+ projektą „Eco green“ Stambule, sugrįžo II-IV klasių gimnazistų komanda. Dešimties dienų veiklos, ekologijos ir politikos klausimais, suvienijo 6 šalis ir 60 žmonių. Lietuvaičiai bendravo su čekais, slovėnais, estais, anglais ir turkais. 

Vasario 28 d.  mūsų  gimnazijos  mokiniai  rašė  tradicinį Nacionalinį diktantą. 2020-aisiais Nacionalinis diktantas organizuojamas jau tryliktą kartą. Šiemet buvo parinktas prozininkės, publicistės ir poetės, Lietuvos rašytojų sąjungos narės Birutės  Jonuškaitės tekstas „Milinė“.
 

Kovo 3 d. vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Komisija gyrė vaikus už gražius, pavasariškus tekstus. Deja, ne visiems pavyko atskleisti savo teksto grožį. Atstovauti mūsų gimnaziją rajoniniame konkurse „Gimtinės spalvos“ vyks antrokė Greta Jokūbauskaitė  ir ketvirtokas Oskaras Kantautas.