Aktualijos

Šventinė savaitė, skirta Lietuvai

 Visą savaitę 1a klasės mokiniams vyko veiklos, kurių metu vaikai gilino žinias apie Lietuvą, jos istoriją. Mokiniai susipažino su lietuvių liaudies šokiais, žemėlapyje ir gaublyje atrado Lietuvą bei kaimynines šalis, susipažino su simboliais ir surado jų prasmę, išmoko Lietuvos himną ir kaip jį reikia giedoti. Pirmokėliai žaidė  dėlionėmis, gaminosi vėliavėles, pynė trispalves kaseles ir jomis puošėsi visą savaitę.  Taip pat mokiniai nepamiršo dainelių apie Lietuvą, jos gamtą. Nupiešė bei sukūrė filmuką, skirtą dainai „Nupiešiu Lietuvą“. Vaikai, naudodamiesi Scratch programėle, sukūrė įvairių darbelių. Penktadienį vyko protmūšis „Ką žinau apie Lietuvą?“, kurio metu susiskirstę į keturias komandas  pasitikrino per visą savaitę įgytas žinias bei gebėjimus, o komandų rezultatai skyrėsi tik keliais taškais.

Nugalėtojai buvo visi, nes mokinukus apėmė pasididžiavimo jausmas, kad tiek daug žino apie Lietuvą.  Džiugu, kad pirmokėliai Vasario 16-osios proga pasveikino  Tėvynę ir save.
Ankstesni įrašai


2020 m.  nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. organizuojamos Lietuvių kalbos dienos Lietuvos įstaigose, visuomeninėse organizacijose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje.
Lietuvių kalbos dienų tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje. 
 

 

Saulėtą vasario 13 d. popietę, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko „Atviruko Lietuvai“ konkurso laureatų apdovanojimai. 

Pagaliau sulaukėme Tarptautinio konkurso OLYMPIS  2019 – Rudens sesijos rezultatų

Mūsų gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyyvavo edukaciniame konkurse  „Olympis-2019-Rudens sesijoje“. Įteikta nemažai dovanų ir padėkos raštų mokiniams ir mokytojams. Sveikiname juos už puikius rezultatus  

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos krepšinio komanda dalyvauja turnyre, skirtame kūno kultūros mokytojui K. Pluščiauskui atminti. 

Lietuvos  kaimo mokyklų sporto žaidynių  stalo teniso  tarpzoninėse varžybose Jonavoje dalyvavo gimnazijos sportininkai. Vaikinų (A. Baltrušaitis, R. Šliuburis, D. Baranauskas) ir merginų (D. Pocevičiutė, I. Mačiulaitytė, K. Kulišauskaitė) komandos  varžėsi su Jonavos, Kėdainių, Zarasų, Ukmergės, Panevėžio komandomis. Abi komandos iškovojo 5-tąsias vietas.