Aktualijos

Konkurso „Atvirukas Lietuvai“ mažieji laureatai

Saulėtą vasario 13 d. popietę, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko „Atviruko Lietuvai“ konkurso laureatų apdovanojimai.158 darbai iš rajono mokyklų buvo eksponuojami vykusioje parodoje ir net trijų vaikų atvirukai tapo laureatais: 1a klasės mokinys Elingas Hilbrektas, PUG „Smalsučiai“ - Miglė Jurkutė ir PUG „Bitutės“ auklėtinis Nojus Garbaliauskas. Vaikai savo darbuose perteikė Lietuvos grožį bei meilę jai, prisiminė svarbius šaliai praeities įvykius. Atvirukai atlikti įvairia technika: naudoti spalvoti pieštukai, dažai, siūlai, flomasteriai. Džiaugiamės kasmet vykstančiu konkursu ir nenustojančius dalyvauti bei stebinti savo darbais vaikais. Linkime nepritrūkti idėjų ir kitais metais.
Ankstesni įrašai


Pagaliau sulaukėme Tarptautinio konkurso OLYMPIS  2019 – Rudens sesijos rezultatų

Mūsų gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyyvavo edukaciniame konkurse  „Olympis-2019-Rudens sesijoje“. Įteikta nemažai dovanų ir padėkos raštų mokiniams ir mokytojams. Sveikiname juos už puikius rezultatus  

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos krepšinio komanda dalyvauja turnyre, skirtame kūno kultūros mokytojui K. Pluščiauskui atminti. 

Lietuvos  kaimo mokyklų sporto žaidynių  stalo teniso  tarpzoninėse varžybose Jonavoje dalyvavo gimnazijos sportininkai. Vaikinų (A. Baltrušaitis, R. Šliuburis, D. Baranauskas) ir merginų (D. Pocevičiutė, I. Mačiulaitytė, K. Kulišauskaitė) komandos  varžėsi su Jonavos, Kėdainių, Zarasų, Ukmergės, Panevėžio komandomis. Abi komandos iškovojo 5-tąsias vietas.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet mūsų gimnazijos mokinių darbai dalyvauja respublikinėje fotografijų parodoje - konkurse „Žvelgiu į Lietuvą...“. Ši paroda - konkursas yra skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Renginio organizatoriai - Šiaulių Gytarių progimnazija ir Šiaulių fotografijos muziejus. 

Vasario 5-6 dienomis PUG vaikai turėjo socialinių įgūdžių valandėlę „Laiškas draugui“. Vaikai dalinosi mintimis, kas yra draugas, kas yra geras draugas, su kokiais vaikais smagu bedrauti. Gera buvo klausytis, kad vaikai kaip gerus bruožus vardija paprastus kasdienius dalykus.