Aktualijos

Viktorina Simono Stanevičiaus jubiliejui paminėti

Spalio 18 dieną per 3 pamoką mokytoja ir bibliotekininkė Airida vedė integruotą lietuvių kalbos pamoką su 7b klase bibliotekoje. Simono Stanevičiaus 220-tąjam jubiliejui paminėti buvo parengta viktorina „Parodyk gi tu man aitvarus savo“. Septintokai, nusiteikę pozityviai, individualiai atsakinėjo į paengtus viktorinos klausimus ir pademonstravo puikias žinias apie savo mokyklą bei Simoną Stanevičių. Mokiniai labai džiaugėsi įvykusia viktorina ir puikiais rezultatais. Saldžiomis dovanėlėmis ir gera nuotaika buvo apdovanoti visi!
Ankstesni įrašai


Spalio 18 dieną trečių klasių mokiniams integruotos  pasaulio pažinimo ir fizinio ugdymo pamokos vyko Jūkainių miške. Buvo nelengva atpažinti medžius, jų lapus, krūmus, kitus augalus apie kuriuos mokomės per pamokas.

Šiandien IV a klasės mokiniai susipažino su socialinio pedagogo profesinėmis studijomis. Apie šią ir kitas Klaipėdos universitete ruošiamas profesijas abiturientams pasakojo socialinė pedagogė - praktikantė Giedrė Laurinaitienė.

Iš Erasmus+ projekto „Capture nature“ grįžusi gimnazistų komanda pasidalino savo įspūdžiais su gimnazijos bendruomene. Sakoma, kad mokinys mokiniui yra geriausias mokytojas. Apie projekto veiklą, galimybes, naudą, atskleistus įgūdžius, komandinio darbo svarbą, bendrą viziją ir daugelį kitų kompetencijų svarbą ir buvo šios dienos rytmetis. 

Spalio 12, šeštadienį, penkios mūsų gimnazistės, drauge su dailės mokytoja Daura Giedraitiene, vyko į Kidulių dvarą Šakių rajone, į edukacinį tapybos plenerą „Koloristinės tapybos tradicijos Lietuvoje“. 

Spalio mėnuo  gražus ne tik savo spalvų įvairove, bet ir gausus ypatingų progų! Na, o progų tikrai nestinga: Spalis - tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo, rašytojui Simonui Stanevičiui sukanka 220-metų ir 30 metų, kaip mūsų mokyklai suteiktas Simono Stanevičiaus vardas.