Aktualijos

Trečiokų pamokos Jūkainiuose

Spalio 18 dieną trečių klasių mokiniams integruotos  pasaulio pažinimo ir fizinio ugdymo pamokos vyko Jūkainių miške. Buvo nelengva atpažinti medžius, jų lapus, krūmus, kitus augalus apie kuriuos mokomės per pamokas. Mokiniai netoli tako rado didelį skruzdėlyną, įvairių grybų, net baravykų, domėjosi kerpėmis, medžio pintomis. Miške įdomiau matuoti atstumus, ten esančius suolus ar kitus objektus, medžius.  Atlikę užduotis vaikai žaidė, lenktyniavo, susiorganizavo įvairiausių žaidimų. Pasidžiaugę mišku pėsčiomis grįžo į gimnaziją. Nors gimnaziją pasiekė pavargę, tačiau džiaugėsi netradicinėmis pamokomis, įdomiomis užduotimis, žygiu. 

 
Ankstesni įrašai


Šiandien IV a klasės mokiniai susipažino su socialinio pedagogo profesinėmis studijomis. Apie šią ir kitas Klaipėdos universitete ruošiamas profesijas abiturientams pasakojo socialinė pedagogė - praktikantė Giedrė Laurinaitienė.

Iš Erasmus+ projekto „Capture nature“ grįžusi gimnazistų komanda pasidalino savo įspūdžiais su gimnazijos bendruomene. Sakoma, kad mokinys mokiniui yra geriausias mokytojas. Apie projekto veiklą, galimybes, naudą, atskleistus įgūdžius, komandinio darbo svarbą, bendrą viziją ir daugelį kitų kompetencijų svarbą ir buvo šios dienos rytmetis. 

Spalio 12, šeštadienį, penkios mūsų gimnazistės, drauge su dailės mokytoja Daura Giedraitiene, vyko į Kidulių dvarą Šakių rajone, į edukacinį tapybos plenerą „Koloristinės tapybos tradicijos Lietuvoje“. 

Spalio mėnuo  gražus ne tik savo spalvų įvairove, bet ir gausus ypatingų progų! Na, o progų tikrai nestinga: Spalis - tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo, rašytojui Simonui Stanevičiui sukanka 220-metų ir 30 metų, kaip mūsų mokyklai suteiktas Simono Stanevičiaus vardas. 

Kviečiame skaityti ir rinkti Metų knygą.