Aktualijos

Pleneras Kiduliuose

Spalio 12, šeštadienį, penkios mūsų gimnazistės, drauge su dailės mokytoja Daura Giedraitiene, vyko į Kidulių dvarą Šakių rajone, į edukacinį tapybos plenerą „Koloristinės tapybos tradicijos Lietuvoje“. Sukurta daug puikių darbų. Mokytojai ir mokiniai mokėsi vieni iš kitų, bendravo, mėgavosi rudeninės gamtos spalvomis ir kūrybiniu procesu. Tai pirmasis ir sėkmingas tokio pobūdžio renginys, suartinęs žmones kūryboje, leidęs susipažinti su kitų kūrybiniais gebėjimais ir įsivertinti savuosius. Tai svarbu mokiniams ir mokytojams. Renginys nebuvo konkursas, tačiau geriausi darbai buvo išrinkti. Tarp laureatų – Greta ir Monika Selvenytės, Vakarė Jokubauskaitė, Roberta Sakalauskaitė, Kamilė Dovainytė. Merginų ir visų plenero dalyvių darbus bus galima išvysti keliaujančioje parodoje.

 
Ankstesni įrašai


Spalio mėnuo  gražus ne tik savo spalvų įvairove, bet ir gausus ypatingų progų! Na, o progų tikrai nestinga: Spalis - tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo, rašytojui Simonui Stanevičiui sukanka 220-metų ir 30 metų, kaip mūsų mokyklai suteiktas Simono Stanevičiaus vardas. 

Kviečiame skaityti ir rinkti Metų knygą.

Spalio 17 dieną gimnazijoje lankėsi ir su mokiniais bendravo VšĮ „Darnaus vystymo projektai“ psichoterapeutė Alina Bechterevė.  Tai buvo prevencinės individualios motyvacinės konsultacijos, kurių metu viešnia su mokiniais kalbėjo apie paauglystę ir jos iššūkius, motyvaciją, pasirinkimus, sveiką gyvenimo būdą. 

Lietingą ketvrtadienio rytą priešmokyklinio ugdymo grupes aplankė policijos rėmėjas, III a klasės mokinys Lukas Jankūnas. Jis vaikus supažindino su saugiu elgesiu gatvėje, kaip elgtis išlipus iš autobuso, papasakojo, kaip segėti atšvaitą. 

Spalio 16 d. visa mūsų gimnazija vėl pakvipo obuoliais, nes vyko tradicinis sveikatos rytmetys - „Pasidalink obuoliu su draugais“. Vieni keitėsi, kiti dovanojo, treti vaišino ir sveikatos linkėjo.