Aktualijos

Junkimės, svajokime, keiskimės

Spalio mėnuo  gražus ne tik savo spalvų įvairove, bet ir gausus ypatingų progų!
Na, o progų tikrai nestinga: Spalis - tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo, rašytojui Simonui Stanevičiui sukanka 220-metų ir 30 metų, kaip mūsų mokyklai suteiktas Simono Stanevičiaus vardas. Tad Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos biblioteka kviečia jungtis gimnazijos bendruomenę į  bendras veiklas tema „Junkimės, svajokime, keiskimės“. 
Lietingą ketvirtadienio rytą penktokai kartu su mokytoja Lilija rinkosi į netradicinę –integruotą  informacinio raštingumo pamoką bibliotekoje „Enciklopedijos ir žinynai ne tik internete“.  Mokiniai gavo užduotis surasti reikiamą informaciją knygose. Papasakoti kaip ieškoti lengva, o kaip tai padaryti praktiškai yra sunkiau, bet įmanoma. Bibliotekininkė Lina papasakojo kaip ir kur ieškoti informacijos, o vėliau pristatė Metų knygos penketukus. Kvietė skaityti ir rinkti patikusią knygą. Penktokai šaunuoliai! Noriai atliko užduotis, atsakinėjo į pateiktus klausimus.
O per 4 pamoką bibliotekoje III a klasės mokiniams vyko integruota tikybos pamoka – protmūšis. Gimnazistai pasiskirstę į komandas, linksmai ir aktyviai nusiteikę, besivaišindami arbata atsakinėjo į bibliotekininkių parengtus protmūšio klausimus. Nors klausimai buvo gana sudėtingi, tačiau jaunuoliai pademonstravo puikias žinias. Buvo nusiteikę pozityviai ir dalinosi geromis emocijomis. Gimnazistai daug žino ne tik apie Simoną Stanevičių, bet ir apie mūsų mokyklos istoriją. Pamoką mokiniai įvertino puikiai. Labiausiai džiaugėsi laimėjusi komanda sulaukusi saldžių dovanų. 
Junkimės. Svajokime. Keiskimės

 
Ankstesni įrašai


Kviečiame skaityti ir rinkti Metų knygą.

Spalio 17 dieną gimnazijoje lankėsi ir su mokiniais bendravo VšĮ „Darnaus vystymo projektai“ psichoterapeutė Alina Bechterevė.  Tai buvo prevencinės individualios motyvacinės konsultacijos, kurių metu viešnia su mokiniais kalbėjo apie paauglystę ir jos iššūkius, motyvaciją, pasirinkimus, sveiką gyvenimo būdą. 

Lietingą ketvrtadienio rytą priešmokyklinio ugdymo grupes aplankė policijos rėmėjas, III a klasės mokinys Lukas Jankūnas. Jis vaikus supažindino su saugiu elgesiu gatvėje, kaip elgtis išlipus iš autobuso, papasakojo, kaip segėti atšvaitą. 

Spalio 16 d. visa mūsų gimnazija vėl pakvipo obuoliais, nes vyko tradicinis sveikatos rytmetys - „Pasidalink obuoliu su draugais“. Vieni keitėsi, kiti dovanojo, treti vaišino ir sveikatos linkėjo. 

Šiandien 2a klasės mokiniams pamokos vyko netradicinėje aplinkoje. Antrokai mokėsi matuoti oro ir vandens temperatūrą, atpažinti augalus, medžius, stebėti gamtą. O kiek emocijų patyrė pamatę visą voverių šeimyną! Jėgų užteko dar ir grįžti į gimnaziją pėsčiomis.