Aktualijos

Abiturientams - apie Klaipėdos universitetą
Ankstesni įrašai


Iš Erasmus+ projekto „Capture nature“ grįžusi gimnazistų komanda pasidalino savo įspūdžiais su gimnazijos bendruomene. Sakoma, kad mokinys mokiniui yra geriausias mokytojas. Apie projekto veiklą, galimybes, naudą, atskleistus įgūdžius, komandinio darbo svarbą, bendrą viziją ir daugelį kitų kompetencijų svarbą ir buvo šios dienos rytmetis. 

Spalio 12, šeštadienį, penkios mūsų gimnazistės, drauge su dailės mokytoja Daura Giedraitiene, vyko į Kidulių dvarą Šakių rajone, į edukacinį tapybos plenerą „Koloristinės tapybos tradicijos Lietuvoje“. 

Spalio mėnuo  gražus ne tik savo spalvų įvairove, bet ir gausus ypatingų progų! Na, o progų tikrai nestinga: Spalis - tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo, rašytojui Simonui Stanevičiui sukanka 220-metų ir 30 metų, kaip mūsų mokyklai suteiktas Simono Stanevičiaus vardas. 

Kviečiame skaityti ir rinkti Metų knygą.

Spalio 17 dieną gimnazijoje lankėsi ir su mokiniais bendravo VšĮ „Darnaus vystymo projektai“ psichoterapeutė Alina Bechterevė.  Tai buvo prevencinės individualios motyvacinės konsultacijos, kurių metu viešnia su mokiniais kalbėjo apie paauglystę ir jos iššūkius, motyvaciją, pasirinkimus, sveiką gyvenimo būdą.