Aktualijos

Tarptautinė olimpiada mokiniams „KINGS“

Šiandien gimnaziją pasiekė tarptautinės olimpiados „KINGS“ komandos siuntinys, o jame - padėka gimnazijai, mokinių diplomai, padėkos mokytojams, ruošiusiems mokinius olimpiadai, klasių diplomai ir plakatai, pranešantys apie naujojo olimpiadų sezono pradžią. 2019 metų pavasario semestro ataskaita: matematikos olimpiadoje dalyvavo 65 mokiniai, finalo rezultatų vidurkis 54%, anglų kalbos olipiadoje dalyvavo 74 mokiniai, rezultatų vidurkis 70%, lietuvių kalbos olimpiadoje dalyvavo 49 mokiniai, rezultatų vidurkis 79%.  Džiaugiamės mokinių sėkme ir linkime laimėjimų naujame sezone. 
Ankstesni įrašai


Taip smagiai pavadinę pradėjome šių mokslo metų sveikatos rytmečių maratoną. Saulė kildama išlindo iš už debesies, o mes pažirome į stadioną ir krepšinio aikštelę. 

Šeštadienį ir sekmadienį būrelis gimnazistų vėl praleido su  Simono Stanevičiaus pasakėčiomis. Padedami režisierės Saulės gimnazistai bandė pasakėčias perkelti į  šiandieninį, modernistinį pasaulį, pažvelgti į jas jauno žmogaus akimis.  Jau antras savaitgalis kaip jaunieji aktoriai stato spektaklį Simono Stanevičiaus jubiliejui. Nekantriai laukiame jų premjeros spalio 24 d.  

Tęsdami praėjusių metų tradiciją, vėl dalinamės sodo gėrybėmis - obuoliais. Vaišiname ir vaišinamės, daliname ir dalinamės, ir mokomės tai daryti. Obuolių gali atnešti kiekvienas, kas tik jų turi. Juk taip gera dalintis! 

Santūriai saulėtą rugsėjo 2-osios rytą Dariaus ir Girėno gatvė šalia gimnazijos prisipildė mokinių juoko, klegesio ir muzikos. 

Gimnazija antrus metus iš eilės dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Susibūrusi mokytojų ir mokinių komanda sėkmingai įgyvendino visas projekto užduotis.  Rugpjūčio 27 d. Vilniuje vyko galutinis 2018-2019 MEPA seminaras su apdovanojimais.