Aktualijos

#MEPALietuva. Naujojo Europos Parlamento veiklos kryptys

Mokytoja Gintarė Tytmonienė pasidžiaugė ir padėkojo praėjusių metų MEPA komandai, nes šios komandos veiklos rezultatai buvo labai sėkmingi gimnazijai.  Naują MEPA komandą šiais mokslo metais papildė būrelis jaunimo iš 6-7 klasių, tuo labai džiaugiamės. Pilietiškumo rytmečio metu  mokytoja pristatė Europos parlamento prioritetines veiklos kryptis, dar kartą priminė mokiniams Lietuvos atstovus Europos Parlamente. 
Ankstesni įrašai


Prasidėjus rugsėjui daugelis vaikų jau lankėsi bibliotekoje. 3a klasės mokiniams bibliotekininkė Edita Baltrušaitienė surinko knygas, kurios rekomenduojamos skaityti trečioje klasėje. Vieni mokiniai rinkosi žinomų autorių knygeles, kiti - kurios plonesnės, o tretiems patiko knygos su įdomiais ar keistais pavadinimais. 

Šiandien gimnaziją pasiekė tarptautinės olimpiados „KINGS“ komandos siuntinys, o jame - padėka gimnazijai, mokinių diplomai, padėkos mokytojams, ruošiusiems mokinius olimpiadai, klasių diplomai ir plakatai, pranešantys apie naujojo olimpiadų sezono pradžią. 

Taip smagiai pavadinę pradėjome šių mokslo metų sveikatos rytmečių maratoną. Saulė kildama išlindo iš už debesies, o mes pažirome į stadioną ir krepšinio aikštelę. 

Šeštadienį ir sekmadienį būrelis gimnazistų vėl praleido su  Simono Stanevičiaus pasakėčiomis. Padedami režisierės Saulės gimnazistai bandė pasakėčias perkelti į  šiandieninį, modernistinį pasaulį, pažvelgti į jas jauno žmogaus akimis.  Jau antras savaitgalis kaip jaunieji aktoriai stato spektaklį Simono Stanevičiaus jubiliejui. Nekantriai laukiame jų premjeros spalio 24 d.  

Tęsdami praėjusių metų tradiciją, vėl dalinamės sodo gėrybėmis - obuoliais. Vaišiname ir vaišinamės, daliname ir dalinamės, ir mokomės tai daryti. Obuolių gali atnešti kiekvienas, kas tik jų turi. Juk taip gera dalintis!