Aktualijos

Mero vizitas

Rugpjūčio 27 dieną gimnazijoje lankėsi Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis ir tarybos narė, švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja Dovilė Lukminaitė. Vizito tikslas - aptarti mokyklų pasiruošimą naujiems mokslo metams. Tiek meras, tiek tarybos narė pasidžiaugė atnaujintomis erdvėmis gimnazijoje, netradiciniais kabinetais, pasiteiravo, kokius lūkesčius keliame naujiems mokslo metams, kokie pagrindiniai sunkumai kyla juos pradedant. O tuo tarpu gimnazijoje „virė“ darbas...Ankstesni įrašai


Rugpjūčio 19 d. du iniciatyvūs, kūrybingi, jauni žmonės –  Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos teatro ir kino mokytojas Rytis Kopūstas ir 
Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos socialinė pedagogė Saulė Salvija Babrauskaitė sukvietė gimnazijos mokinius į kūrybiškumo ugdymo pamoką. Dėkojame Ryčiui ir Saulei Salvijai už idėjas, su nekantrumu lauksime Jūsų kuriamos  staigmenos spalio mėn.

Plačiomis šypsenomis pasidabinę  abiturientai šiandien atsisveikino su savo mokykla ir po dvylikos atkaklaus darbo metų   trisdešimt dviem jauniems žmonėms buvo įteikti brandos atestatai.  
Tai  67-oji abiturientų laida, ji  į gimnazijos istoriją įrašė egzamino 100-uką, tris vertinimus po 99 balus, atestatą su pagyrimu. 

 

Liepos 8-12 d. gimnazijos biblioteka dirbs nuo 8.00-14.00. Kviečiame apsilankyti.  Visų maloniai lauksime.

Vasaros atostogų metu keturi mūsų gimnazijos mokiniai, 8 klasės Viktorija, Eglė, Gabrielius ir Ib Monika dalyvavo Jaunųjų geografų mokyklos vasaros sesijoje, kuri vyko Vištyčio regioniniame parke birželio 24-30 dienomis. Stovyklos metu mokiniai patys atliko meteorologinius stebėjimus ir juos pristatė, mokėsi orientavimosi vietovėje, o vėliau ir sudalyvavo orientavimosi varžybose.

Birželio 26 d. gimnazijoje lankėsi „Šviesos“ leidyklos atstovė Rūta Žemaitienė. Viešnia mokytojus supažindino su EDUKA klasės naujovėmis, pristatė naudojimosi šia edukacine aplinka galimybes.