Aktualijos

Tęstiniai rūkymo profilaktikos programos užsiėmimai

Visą gegužės mėnesį Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 1-5 klasių mokiniams organizuotos alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo pirminės prevencijos tęstinio kompleksinio projekto veiklos, skirtos rūkymo profilaktikai. Užsiėmimų metu naudotos vaizdinės priemonės: skirtukai, kalendoriukai, spalvinimo knygelės bei skrajutės.  Mokiniai garsiai skaitė kiekvieną knygutės puslapį  ir kartu su sveikatos specialiste Lina aktyviai diskutavo apie rūkymo pasekmes sveikatai, dalijosi savo išgyvenimais, susijusiais su rūkymu, mokėsi pasakyti tvirtą „NE!” siūlančiam parūkyti ir ieškojo alternatyvų, ką kito galime nuveikti per pertraukas ar laisvalaikiu namie. Pavyko atrasti daug idėjų, belieka jų nepamiršti!
Ankstesni įrašai


Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė gegužės 31 dieną lankėsi Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje.

Paskutinę pavasario dieną 7a klasės mokiniai praleido Palangoje. Nors orai ir nelepino, septintokai pasivaikščiojo Grafų Tiškevičių alėjoje, susipažino su skulptūrų parku, apsilankė A. Mončio namuose – muziejuje, Palangos bažnyčios bokšte su įrengta apžvalgos aikštele. Na, o svarbiausias kelionės tikslas buvo aplankyti Palangos iliuzijų namą „Eureka“ ir dalyvauti edukacijoje „Pažink mokslą kitaip“. 

Gegužės 29 d. gimnazijos vaikinų ir merginų komandos dalyvavo rajono BU mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose. 

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija dalyvauja projekto „Mokyklos Europos parlamento ambasadorės“ įgyvendinime. 

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas kartu su Kulių gimnazija, Kulių krašto muziejumi bei tarptautiniu partneriu – Yad Vashem – tarptautine studijų apie Holokaustą mokykla Izraelyje, organizavo dviejų dienų ataskaitinį seminarą mokytojams „Holokausto istorijos dėstymo metodai“.