Aktualijos

Išvyka į Palangą

Paskutinę pavasario dieną 7a klasės mokiniai praleido Palangoje. Nors orai ir nelepino, septintokai pasivaikščiojo Grafų Tiškevičių alėjoje, susipažino su skulptūrų parku, apsilankė A. Mončio namuose – muziejuje, Palangos bažnyčios bokšte su įrengta apžvalgos aikštele. Na, o svarbiausias kelionės tikslas buvo aplankyti Palangos iliuzijų namą „Eureka“ ir dalyvauti edukacijoje „Pažink mokslą kitaip“. Mus visus sužavėjo unikalūs eksponatai, visame pasaulyje populiarios iliuzijos, įvairios pramogos. Ši vieta ne šiaip muziejus, kur atėjai, pamatei ir išėjai. Čia reikia būti, pramogauti, dalyvauti, tapti ekspozicijos dalimi. Užsiėmimo metu stebėjome savaiminį ugnies įžiebimą, Vulkano išsiveržimą, degančias rankas, dramblio dantų pastos gaminimą ir kitus eksperimentus.
Ankstesni įrašai


Gegužės 29 d. gimnazijos vaikinų ir merginų komandos dalyvavo rajono BU mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose. 

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija dalyvauja projekto „Mokyklos Europos parlamento ambasadorės“ įgyvendinime. 

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas kartu su Kulių gimnazija, Kulių krašto muziejumi bei tarptautiniu partneriu – Yad Vashem – tarptautine studijų apie Holokaustą mokykla Izraelyje, organizavo dviejų dienų ataskaitinį seminarą mokytojams „Holokausto istorijos dėstymo metodai“. 

Gegužės 24 d. gimnazijoje vyko XVII laidos Paskutinio skambučio šventė. Per pirmąją pamoką gimnazijos ketvirtokai atvyko į gimnaziją kartu su savo auklėtojais Danute Vykertaite ir Tomu Kantautu. Čia juos sutiko ir pasveikino trečiokai gimnazistai.

Gegužės 25 dieną minima Tarptautinė dingusių be žinios vaikų diena. Šią skaudžią dieną mūsų gimnazijos mokiniai paminėjo lankstydami gerveles, karpydami raktelius ir ilgesio kaspinėlius. Šiais simboliais papuošė prie gimnazijos augančius jaunus medelius.