Aktualijos

Simono Stanevičiaus tėviškėje

Norėdami pasidžiaugti nuostabiomis rudens dienomis 3a klasės mokiniai mokytis iš klasės persikėlė į gamtą. Simono Stanevičiaus tėviškė – puiki vieta ir mokytis, ir sportuoti, ir bendrauti. Buvo įdomu klausyti klasės draugų deklamuojamų eilėraščių jaukiame svirnelyje.  Daug džiaugsmo suteikė ir kitokia sporto aikštelė – sodybos kiemas. Susidomėję klausėme muziejininko Klemenso Krolio pasakojimo ir patys daug klausinėjome. Labai apsidžiaugėme, kai K. Krolys pakvietė  apsilankyti žiemą ir sodybą papuošti Seniais Besmegeniais. Su nekantrumu laukiame žiemos. 

 
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 21 d. - tradicinė Žygio diena, skirta Žydų genocido, Baltų vienybės dienai paminėti ir Europos judumo savaitei užbaigti. 

Gražus rudens oras vilioja visus į lauką. Einant į stadioną vaikai renka ir gėrisi kaštonais, todėl dailės ir technologijų pamokai suplanavome kūrybinę veiklą lauke, nutarėme papuošti takelį savo darbeliais. 

Didelis būrys I-IV kl. mokinių rugsėjo 20 d. vyko į Lietuvos sostinę Vilnių, kur dalyvavo #SWITCH konferencijoje LITEXPO parodų ir kongresų centre. Gimnazistai  susipažino su mokslo mugėje universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovų iš visos Lietuvos pristatymais apie su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas,

Gimnazija dalyvauja projekte „Nepamiršk parašiuto“. Jo  tikslas – padėti jaunuoliams susigaudyti iš pirmo žvilgsnio nepaprastoje ir painioje socialinio draudimo sistemoje, laiku sužinoti ir įvertinti neoficialaus darbo pavojus, pasidomėti socialinėmis garantijomis.

Gimnazijos fojė palangė pasipuošė spalvingais akmenėliais. Tai mokinių, dalyvavusių popietėje Viduklės kultūros namuose, darbai. Pasidžiaukime, pasigėrėkime!