Aktualijos

Rudens pasitarimas

Rugpjūčio 29 d. Raseinių rajono švietimo skyrius sukvietė ugdymo įstaigų vadovus ir jų pavaduotojus į pirmąjį rudens pasitarimą. Savo įžvalgomis apie vartojimo visuomenės įtaką švietimui dalinosi profesorius Kęstutis Pukelis. Švietimo ir Mokslo ministerijos atstovė Audronė Razmantienė kalbėjo apie mokykloms aktualias naujoves. Susirinkusią švietimo bendruomenę pasveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius. Ugdymo įstaigų vadovai iškilmingai priėmė Lietuvos respublikos vėliavas, palinkėjo vieni kitiems sėkmingų, kūrybingų metų ir išskubėjo į savo mokyklas, darželius laukti  tikrųjų jų šeiminkų.
Ankstesni įrašai


2018-08-22 dieną keturios Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokytojos (Danutė Vykertaitė, Sima Trakšelinė, Jurgita Parnarauskienė ir Audra Butkienė) tobulino Lietuvos bendrojo ugdymo mokytojų dalykines kompetencijas.

Liepos 21-31 dienomis, gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Gintarė Tytmonienė kartu su atrinkta Lietuvos švietimo darbuotojų grupe dalyvavo tarptautiniame seminare – stažuotėje Izraelyje, Yad Vashem – tarptautinėje studijų apie Holokaustą mokykloje.

Jau trečius metus gimnazijos Tėvų komitetas organizuoja šauniausios klasės rinkimus. Pasibaigus mokslo metams suvedami rezultatai ir išaiškinamos dvi šauniausios klasės 1-4 klasių ir 5-III klasių tarpe. Šauniausiomis 2017-2018 m. m. klasėmis išrinktos 4a klasė (mokytoja Edita Lukošienė) ir 6a klasė (auklėtoja Laima Borkertaitė). 

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos jaunieji šauliai dalyvavo sąskrydyje „Su Lietuva širdy“. Kaip ir kasmet, pirmąjį rugpjūčio šeštadienį, Ariogalos Dubysos slėnyje vyko 28-asis Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy“. 

Knygų mylėtojams džiugi žinia-Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos biblioteka jau dirba ir laukia skaitytojų! Tad kviečiame visus vėl lankytis bibliotekoje kasdien nuo 8.00 iki 14.00 val.