Aktualijos

Rajoninis pradinukų „Žynys“ vėl vyko mūsų gimnazijoje

Kovo 8 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių konkursas „Žynys“. Į jį susirinko daugiausiai žinių turintys 3-4 klasių mokiniai iš 6 rajono mokyklų:  Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Šaltinio progimnazijos, Raseinių rajono Gylių mokyklos - daugiafunkcio centro, Šiluvos, Nemakščių Martyno Mažvydo ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijų. Po trumpo mokinių prisistatymo laukė 7 turų užduotys, kur teko prisiminti žinias ne tik iš Lietuvos istorijos, pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos, dailės, muzikos, bet ir būti visapusiškai besidominčiam, skaitančiam, žingeidžiam ir įžvalgiam. Netruko prabėgti valanda įtempto darbo, visos užduotys buvo įveiktos, ir buvo galima atsikvėpti.

Kol komisija skaičiavo taškus, konkurso dalyviai aptarė, kas jiems buvo įdomiausia,  sunkiausia, rašė pasiūlymus. Dauguma ,,žyniukų“ teigė, kad jiems šis konkursas patiko, užduotys buvo įdomios. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Jonaitienė padėkojo mokiniams už dalyvavimą, jų mokytojoms už paruošimą konkursui ir pasidžiaugė, kad mokinių žinios išties puikios, ypač pagyrė trečiokus, kurie labai nedideliu taškų skirtumu atsiliko nuo ketvirtokų. Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Saulė Sitavičienė įteikė diplomus ir prizus konkurso nugalėtojams: 4 klasių mokinių tarpe I vietą laimėjo Jonas Keparutis, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokinys, II vietą – Nojus Karpinas, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinys, III vietą – Austėja Palubinskytė iš Šiluvos gimnazijos; 3 klasių mokinių tarpe I vieta atiteko Šaltinio gimnazijos mokinei Deimantei Jokubauskytei,  II vieta – Barborai Šaltytei ir III vieta – Oskarui Laukšui, mokiniams iš Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos.

„Žynio“ konkursą jau keletą metų organizuoja  kaimyninių Viduklės Simono Stanevičiaus ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijų pradinių klasių mokytojos metodininkės Edita Lukošienė, Raigeda Buzienė, Silva Vitauskienė ir Virginija Ralienė. 

 
Ankstesni įrašai


Kovo 9-10 dienomis Kaune vyko respublikinė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams. Mūsų rajonui atstovavo gimnazistė Raminta Klimaitė, IIIb klasės mokinė (mokytoja Rasa Mažeikienė). Dalyvavimas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje – tai ne tik galimybė išbandyti savo žinias, bet ir puikus būdas puoselėti gimtąją kalbą, 

Mūsų gimnazijos bibliotekoje nuo šiandien, kovo 9 d., yra eksponuojami 6 a klasės mokinių Vėjos Ir Lyjos Germanavičiūčių kūrybiniai darbai. Ekspozicijoje akį traukia įdomia technika pagaminti atvirukai, senuoju liaudišku būdu pintos juostos. Kviečiame visus užeiti ir pasigrožėti jaunųjų menininkių darbais. Paroda vyks visą kitą savaitę. 

Tarptautinės moters dienos nuotaika gimnazijoje jautėsi nuo pat ryto. Vaikinų rankose tulpės, skirtos mokytojoms, auklėtojoms, sveikinimo žinutės ir gėlės kolegėms iš gimnazijoje dirbančių vyrų. Kaip visada su dovanomis atskubėjo Tėvų komiteto pirmininkė Inga Molotokienė, gražius žodžius mylimiems ir mylintiems sušildžiusi rankų darbo detale ir saldainiais.

2018 m. kovo 7-ąją dieną Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje  vyko 30-oji Lietuvos 9 – 12 klasių mokinių geografijos olimpiada „Lietuva pasaulyje – pasaulis Lietuvoje“. Olimpiadoje dalyvavo  20 mokinių  iš įvairių rajono mokyklų.

Jau  septintus metus iš eilės Lietuvoje organizuojama olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadoje  dalyvavo 33  6- II klasių mokiniai, besidomintys geografija. Olimpiada vyko vasario 28-  kovo 2 d. Dalyviai rungėsi savo klasės kategorijose.