Aktualijos

Geografijos olimpiada „Mano Gaublys” 2018

Jau  septintus metus iš eilės Lietuvoje organizuojama olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadoje  dalyvavo 33  6- II klasių mokiniai, besidomintys geografija. Olimpiada vyko vasario 28-  kovo 2 d. Dalyviai rungėsi savo klasės kategorijose.
 Šiais metais užduotis geriausiai sekėsi atlikti šiems mūsų gimnazijos mokiniams :
Tarp 6 klasių:
1 vieta  Vytautas Trumpius 6b klasė
2 vieta   Darius Bružas 6a klasė 
3 vieta    Mantė Jurkutė ir Kotryna Piatkutė  6a klasė 
 Tarp 7 klasių:
1 vieta  Eimantė Mockutė  7a klasė 
2 vieta  Vakarė Jokubauskaitė  7a klasė 
3 vieta  Eglė Vispolskytė   7a klasė
Tarp 8 klasių
1 vieta  Paulius Živatkauskas  8b klasė 
2 vieta  Andrius Knystautas 8b klasė   
3 vieta  Monika Selvenytė 8b klasė ir  Pijus Liatukas 8a klasė
Tarp I klasės mokinių:
1 vieta  Edgaras Blažys  Ia klasė 
2 vieta  Andželas Gvazdauskas ir Vidmantas Trumpius Ia klasė   
3 vieta  Vilius Bytautas Ia klasė.
Tarp II klasės mokinių:
1 vieta  Agnė Strelčiūnaitė  IIb klasė 
2 vieta  Dominykas Klimas IIb klasė   
3 vieta  Austėja Milašauskytė IIb klasė
Džiaugiamės kartu su nugalėtojais ir linkime toliau domėtis geografijos mokslu.
Dėkojame visiems moksleiviams, kurie dalyvavo šiame konkurse ir nenusiminti , jei šiais mokslo metais nepavyko laimėti .Linkime kitais metais tapti  šio konkurso nugalėtojais 

 
Ankstesni įrašai


Šiandien gimnazijoje IIab laikinųjų grupių mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos ir lietuvių kalbos pamokoje „Analizuoti Vytauto laišką Jogailai“. Pirmiausia istorijos mokytoja Gintarė mokinius supažindino su viduramžių laikų pasauliu, herojais, pasaulėžiūra, taip pakartodama istorinį kontekstą. 

Kovo 2 dieną mūsų gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Gimtinės spalvos“ pirmasis etapas. I vietą 1-2 klasių tarpe laimėjo 1b klasės mokinė Eimilė Karpaitė, o 3-4 klasių tarpe I vietą iškovojo 3a klasės mokinys Pijus Povilaitis. 

Kaip pavasarį į medžius sugrįžta gyvybė, taip ir kovo 2 dieną į gimnaziją po žiemos užkariavimų grįžo drąsieji III genties kariai. Pasipuošę dailiausiais rūbais bebaimiai vikingai parvyko pasidžiaugti užgrobtais turtais ir pasiruošti svarbiausiam Egzamino mūšiui,

Kovo 6 dieną gimnazijoje visą dieną  lankėsi patyrimų muziejus „Vikingų kaimas“. Vyko net 5 pamokos.  Pradinių klasių mokiniai ir penktokai dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Mindaugo laikų Lietuva“.  Visi mokiniai tapo pamokos dalyviais: apsirengė to meto rūbais, buvo kariais, mokėsi vienybės, gintis nuo priešų, kautis.

Kovo 7 d. 6 b klasėje vyko socialinių įgūdžių ugdymo valandėlė „Apie paauglystę - vyriškai“. Jos metu buvo kalbėtasi apie higieną, charakterio bei elgsenos pokyčius, apie tėvų bendravimą su paaugliais ir besikeičiantį vaikų požiūrį į tėvus. Buvo aptarta video medžiaga, mokiniai mėgino atrasti savų bruožų pateiktame bendrame paauglio portrete, juos užsirašė ir diskutavo, ką reikia daryti, kad jau startavęs paaugliškas laikotarpis būtų kiek įmanoma mielesnis pačiam berniukui ir jį supantiems artimiesiems.