Aktualijos

#ESF.Projektas. Bendrieji mokymai

Įvyko 09.2.1-ESFA-K-728-01-0034 projekto „Skaitymo laboratorija“ pirmieji mokymai. Mokymuose dalyvavo 25 Ariogalos gimnazijos ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokytojai, dirbantys 5-7 klasėse. Mokymus vedė Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė. Mokymų metu buvo daug kalbėta apie skaitymo gebėjimų ugdymą, apie skaitymo strategijų taikymą įvairių dalykų pamokose. Norėdamas išmokyti skaityti ir suprasti tekstus bet kurio dalyko mokytojas turi ne tik gerai išmanyti įvairias skaitymo strategijas, bet ir būti įvaldęs jų taikymą ugdymo praktikoje, nuolat naudoti įvairią pagalbinę medžiagą (strategijų korteles, vaizdinę informaciją aplinkoje ir kt.), išmokyti savo mokinius sąmoningai naudotis įvairiomis skaitymo strategijomis ir atsirinkti, kuri strategija ir kada tinka. 
Ankstesni įrašai


Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių konferencija „Vienas vardas – Lietuva“, kurios tikslas skatinti mokinių domėjimąsi savo šalies, krašto istorija, ugdyti gebėjimą raiškiai kalbėti, sklandžiai reikšti savo mintis, kūrybiškai mąstyti. Konferencijoje dalyvavo gausus būrys pradinukų iš mūsų rajono mokyklų. 

Vasario 16-osios išvakarėse Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko iškilmingas atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimas ir tradicinis Padėkos vakaras „100 žodžių Lietuvai“. Į pramogų arena virtusią sporto salę rinkosi mokiniai, mokytojai, tėvai, seneliai ir kviestieji svečiai. Sugiedojus Tautišką giesmę nuo scenos ėmė sklisti žodžiai, pagerbiantys Lietuvos, Viduklės krašto istoriją, 

Vasario 16-ąją visa Lietuva šventė 100–metį. Šventė laisvai, išradingai, aktyviai, jautriai ir,  svarbiausia, džiaugsmingai.  Visoje Lietuvoje skambėjo tautiška giesmė, dainos apie Lietuvą ir Lietuvai,  vilnijo trispalvių jūros.
Į trispalvių jūrą įsiliejo ir vidukliškiai. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos iniciatyva Viduklės seniūnijos žmonės buvo pakviesti

Vasario 9 dieną vyko rajoninė matematikos olimpiada 9-12 klasių mokiniams. Džiaugiamės olimpiadoje dalyvavusių mokinių laimėjimais: Ia klasės mokinys Vilius Bytautas užėmė III vietą, IIa klasės mokinė Eglė Šlinkšytė - I vietą, IIIb klasės mokinė Raminta Klimaitė - I vietą.  Eglė Šlinkšytė deleguojama į respublikinę matematikos olimpiadą. Dėkojame mokiniams ir matematikos mokytojoms Daliai ir Danutei.

Vasario 8 d. gimnazijoje svečiavosi pedagogai iš Druskininkų. Kolegos domėjosi mokinio individualios pažangos stebėsenos sistema gimnazijoje, pasivaikščiojo po naujai įrengtas edukacines erdves. Tikime, kad vizitas buvo naudingas ir  dėkojame druskininkiečiams už gražius žodžius.