Aktualijos

Tėvų diena gimnazijoje - su Kalėdine muge ir SPA malonumais

Šiandien mūsų gimnazijoje vyksta tradicinė Tėvų diena. Šios dienos metu tėveliai (globėjai) su vaikais lankosi pas mokytojus, švietimo pagalbos specialistus, administraciją, susipažįsta su vaikų pasiekimais, daroma pažanga ar kylančiomis problemomis. Ir taip visą dieną.

Tuo metu, kada vieni lankosi pas mokytojus, kiti gali aplankyti puikią kalėdinę mugę, kurioje gausu kepinių ir kitų gardumynų, galima susiverti papuošalą sau ar mamai, ištapyti akmenuką ar keletą minučių mamoms parelaksuoti su puodeliu kavos ar arbatos tikrame SPA - mūvint parafino pirštines. 

Pirmoje dienos pusėje visus Tėvų dienos dalyvius savo giesmėmis šildė bažnytinio jaunimo chorelio dalyvės. Atmosfera išties labai jauki. Verta organizuoti tokią dieną, kai matai mąslias tėvų akis ir lūkestį apie savo vaiką sužinoti kuo daugiau gerų žinių, kad galėtų kartu pasidžiaugti sėkme. Nebijo tėveliai ir niūresnių naujienų. Tai būna puiki galimybė daugiau dėmesio skirti vaiko namų darbų ruošai, laisvalaikiui, padėti augančiam žmogui planuoti laiką, tikslingai jį išnaudoti.  Tokia realybė -  yra dar daug mokinių, kuriems reikia pasitempti, skirti didesnį dėmesį mokslams, kitai ugdomajai veiklai. 

Nors tikslios statistikos dar nėra, bet akivaizdu, jog didžioji tėvų dalis šiandien lankosi gimnazijoje. Ir ne tik lankosi - dažnas padėkoja už gerą, prasmingą dieną, puikią organizaciją. O mes, pedagoginė gimnazijos bendruomenė, dėkojame Jums, Tėveliai, už aktyvų dalyvavimą šioje dienoje, už atsakingą ir šiltą bendradarbiavimą. O už puikią mugę ir visas edukacijas ir pramogas dėkojame Tėvų komitetui ir energingajai jo pirmininkei Ingai Molotokienei. Iki kitos tokios puikios dienos!

 
Ankstesni įrašai


Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija ir vėl turėjo galimybę prisidėti prie projekto „Dovana Lietuvai“. Anksčiau istorinių žinių konkurse „100 klausimų ir 100 atsakymų Lietuvai“, kurio iniciatorė buvo LR Seimo narė Vida Ačienė,  dalyvavę mokiniai gruodžio 5 dieną vyko į Lietuvos Respublikos Seimą. Ten jie turėjo galimybę pasidomėti Seimo narių veikla, pavaikščioti jų darbo ir poilsio zonose, stebėti vykstantį Seimo posėdį.

Minint Pasaulinę AIDS dieną, gimnazijoje vyko 8-I klasių mokinių protmūšis „AIDS: geriau žinoti“. Protmūšyje dalyvavo 4 gausios mokinių ir mokytojų komandos. 

Iš pradžių buvo pateikiama informacinė medžiaga apie AIDS, ŽIV ir jų prevenciją, o po to ėjo klausimai. Visi 10 klausimų buvo gana rimti, todėl ir šmaikščių atsakymų nebuvo.

Šiandien, gruodžio 5-ąją, pirmoji pamoka alsavo kalėdine dvasia. Paslaptingas pūgos balsas, švelnūs nykštukų dainelių garsai, snaigių šokis ir jauki prieblanda - tai tikra Kalėdų šventės preliudija.

Gruodžio 1 dieną pirmokai dalyvavo netradicinėje dailės ir technologijų pamokoje. Visas kalėdines puošmenas pagaminti padėjo susirinkusios net keturios vaikų mamos.

Visą mėnesį per lietuvių kalbos pamokas kalbėjome, skaitėme, mokėmės aprašyti  Lietuvos miškų gyvūnus ir savo augintinius. Todėl labai apsidžiaugėme gavę kvietimą apsilankyti Nikolajaus  Majevskio  ūkyje. Išvažiuodami susirašėme klausimus, į kuriuos norėjome rasti atsakymus.