Aktualijos

Susiradome naujus draugus

Gruodis - šventinis mėnuo. Visi nekantriai laukiame šv. Kalėdų. Jų belaukdami Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos pirmokėliai ir antrokėliai kartu su mamomis pasipuošė savo klases, įžiebė kalėdinę eglutę gimnazijoje, parašė laiškus Kalėdų seneliui ir nusprendė susirasti naujų draugų. Todėl labai apsidžiaugėme, kai su mumis susitikti sutiko Raseinių vaikų globos namų vaikai. Norėjome naujiems draugams padovanoti kažką įdomaus ir neįprasto. Pirmiausiai parašėme linkėjimus, kuriuos įdėjome į balionus. Tai buvo mūsų susipažinimo dovanėlė.

Nuvykus į svečius pradžioje buvo nedrąsu, nes vieni kitų nepažinojome. Tačiau, įteikus balionus, padainavus kalėdinę dainelę ir susipažinus, toliau viskas vyko labai linksmai ir draugiškai. Susėdę prie stalų kibome į darbą. Netrukus ant stalų puikavosi vienas už kitą gražesni moliniai kalėdiniai žaisliukai: žvaigždės, eglutės, širdelės... Pasidžiaugėme savo darbeliais ir nusprendėme, kad juos padovanosime savo naujiesiems draugams. Juk taip smagu padovanoti savo paties su didžiule meile sukurtą darbelį.

Greitai prabėgo laikas. Norėjosi dar būti ir būti. Todėl savo draugus pasikvietėme atvykti į mūsų gimnaziją. Labai laukiame susitikimo.
Ankstesni įrašai


Šiandien mūsų gimnazijoje vyksta tradicinė Tėvų diena. Šios dienos metu tėveliai (globėjai) su vaikais lankosi pas mokytojus, švietimo pagalbos specialistus, administraciją, susipažįsta su vaikų pasiekimais, daroma pažanga ar kylančiomis problemomis. Ir taip visą dieną.

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija ir vėl turėjo galimybę prisidėti prie projekto „Dovana Lietuvai“. Anksčiau istorinių žinių konkurse „100 klausimų ir 100 atsakymų Lietuvai“, kurio iniciatorė buvo LR Seimo narė Vida Ačienė,  dalyvavę mokiniai gruodžio 5 dieną vyko į Lietuvos Respublikos Seimą. Ten jie turėjo galimybę pasidomėti Seimo narių veikla, pavaikščioti jų darbo ir poilsio zonose, stebėti vykstantį Seimo posėdį.

Minint Pasaulinę AIDS dieną, gimnazijoje vyko 8-I klasių mokinių protmūšis „AIDS: geriau žinoti“. Protmūšyje dalyvavo 4 gausios mokinių ir mokytojų komandos. 

Iš pradžių buvo pateikiama informacinė medžiaga apie AIDS, ŽIV ir jų prevenciją, o po to ėjo klausimai. Visi 10 klausimų buvo gana rimti, todėl ir šmaikščių atsakymų nebuvo.

Šiandien, gruodžio 5-ąją, pirmoji pamoka alsavo kalėdine dvasia. Paslaptingas pūgos balsas, švelnūs nykštukų dainelių garsai, snaigių šokis ir jauki prieblanda - tai tikra Kalėdų šventės preliudija.

Gruodžio 1 dieną pirmokai dalyvavo netradicinėje dailės ir technologijų pamokoje. Visas kalėdines puošmenas pagaminti padėjo susirinkusios net keturios vaikų mamos.