Aktualijos

Pirmokų pamokoje - laiško kelionė

Laiškus šiandien rašome retai, o seniau  tai buvo pagrindinė žinių perdavimo priemonė. Kur atsirado paštas? Kas ir kaip nešiodavo laiškus?  Kodėl balandžiai neskraidina laiškų ir kaip tai darydavo seniau? Apie pašto atsiradimo istoriją 1a klasės mokiniams papasakojo istorijos mokytojas Tomas Kantautas.

Pirmokai susidomėję apžiūrinėjo mokytojo surinktą pašto ženklų kolekciją, sužinojo, kas gali būti ant jų pavaizduota. Tada patys gamino vokus, piešė pašto ženklus, iš dėlionės suklijavo paskutinius rudeninius atvirukus, juose parašė, kad jau baigėsi ruduo ir artėja šv. Kalėdos. Tokią žinią pasiuntė savo artimiausiems žmonėms – tėveliams.
Ankstesni įrašai


Lapkričio 30 d. grupė gimnazijos bendruomenės narių dalyvavo Raseinių krašto muziejaus įgyvendinto projekto „Pasakėčių svirnelis“ baigiamajame renginyje, parodos atidaryme.

Trečiadienį Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko lietuvių kalbos mokytojų inicijuota  integruota pamoka, kurioje dalyvavo Lietuvos kariuomenės Judėjimo kontrolės centro ir Lietuvos kariuomenės Karo policijos įvairaus rango pareigūnai. 

Lapkričio 29d. Raseinių rajono savivaldybės viešojoje Marcelijaus Martinaičio bibliotekoje vyko rašinių, piešinių ir fotografijos konkurso „Už Raseinių ant Dubysos“ laureatų apdovanojimai. Apdovanoti buvo du mūsų gimnazijos mokiniai.

Lapkričio 29 d. gimnazijoje mokinių ir mokytojų veidus puošė šypsena, ore sklandė gera nuotaika, nes mokinių taryba, kartu su visos gimnazijos mokiniais, minėjo draugo dieną. Šia proga vestibiulyje buvo veriamas gimnazijos draugystės saldainių vėrinys. Šis valgomas papuošalas klases pasieks trečiadienį, klasės valandėlių metu. Ilgosios pertraukos metu buvo aiškinamasi, o kas gi yra tikras draugas. 

Sekmadienio popietę, prasidedant adventui, 8a klasės mokiniai ir susirinko į gimnaziją įgyvendinti sumanytą klasės iniciatyvą. Mokiniai pynė didžiulį advento vainiką. Tam reikėjo ne tik išmonės, kruopštumo, bet ir daug kantrybės. Ir tėveliai turėjo pagelbėti - reikėjo galybės eglių šakelių, eglių ir pušų  kankorėžių.