Šėtos gimnazijos mokytojų vizitas gimnazijoje

  • Paskelbė : Audra Samienė
  • Paskelbta: 2022-05-24
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 20 dieną gimnazija „pasipildė“ naujais mokytojais ir vadovais. Tiesa, pasipildymas buvo laikinas, nes Kėdainių r. Šėtos gimnazijos mokytojai ir vadovai atvyko į trumpalaikę stažuotę mūsų gimnazijoje. Stažuotės tikslas - plėsti bendradarbiavimo ryšius, dalintis patirtimi planuojant ir organizuojant šiuolaikiškas pamokas bei įkuriant, atnaujinant ugdomąsias apinkas.
Vizito pradžioje svečiams buvo pristatyta gimnazijos istorija, vizija ir prioritetai, įgyvendinamos programos, įvairios veiklos. Po pristatymo svečiai buvo supažindinti su gimnazijos edukacinėmis aplinkomis, aplankė visų dalykų kabinetus, laisvalaikio erdves.
Vėliau dešimt gimnazijos mokytojų svečius pakvietė į atviras pamokas. Svečiai stebėjo pasaulio pažinimo pamoką 3a klasėje (mok. I. Račickienė), matematikos pamoką 2a kasėje (mok. R. Buzienė), integruotą istorijos ir geografijos pamoką 7a klasėje (mok. G. Tytmonienė ir V. Jokubauskienė), fizikos pamoką Ia klasėje (mok. O. Lukauskaitė), lietuvių kalbos ir literatūros pamoką IVa klasėje (mok. R. Bučinskė ir L. Jaščepaitė), biologijos pamoką Ib klasėje (mok. V. Petrošienė), matematikos pamoką 6a klasėje (mok. D. Vykertaitė) ir anglų kalbos pamoką 8a klasėje (mok. S. Trakšelienė). Po pamokų vyko aptarimai metodinėse grupėse, kur buvo ne tik kalbama apie pamokas, bet ir dalinamasi gerąja patirtimi, idėjomis bendradarbiavimui ateityje ir t.t.
Grupių darbo apibendrinimas vyko visiems kartu susirinkus posėdžių salėje, kur netrūko džiaugsmingų emocijų, noro toliau bendrauti ir bendradarbiauti. Svečių vizitas baigėsi nuostabioje vietoje - rašytojo Simono Stanevičiaus sodyboje, po šimtamečiais ąžuolais.
Tokie susitikimai mus augina, leidžia tobulėti ir dar labiau pamilti savo profesiją.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos