Mokslo bangą ridenome Šiluvos gimnazijoje

  • Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-05-06
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 5 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ikimokyklinukų, priešmokyklinukų, pradinukų ir vyresniųjų gimnazistų grupė kartu su mokytojais vyko į Šiluvos gimnaziją. Vizito tikslas – įgyvendinti bendradarbiavimo projekto „Rieda mokslo banga – 2022!“ veiklas kartu su bendradarbiaujančia ugdymo įstaiga. Džiaugiamės, kad burtai lėmė, jog mes apsilankysime Šiluvoje. Jaudulio būta, nes visi pasiilgę gyvo, kontaktinio bendravimo, išvykų ir smagių susitikimų. O išsiruošėme kaip į tolimą kelionę – su lagaminais, krepšiais, instrumentais, kolonėlėmis ir kt.

Gimnazijos komandą, pasipuošusią žydromis kepurėlėmis, šiluviškiai sutiko prie savo gimnazijos paradinių durų, pasilabinę, pasikeitę pasisveikinimo šūksniais pasiskirstėme į darbo grupes pagal amžių.

Patys mažiausieji vaidino įvairius personažus, mokėsi mankštos pratimus, „grojo“ puodeliais ir smagiai leido laiką.

Pradinių klasių  mokiniai susipažino su perkusijos menu, prisiminė, kas yra Enšteinas, Niutonas, kuo jie garsūs ir mokėsi dainuoti smagią dainelę „Kai užaugsiu būsiu!“.

Patys vyriausieji taip pat nenuobodžiavo – mokėsi groti skudučiais, šokti žemaitišką šokį „Gransverą“. Dailininkė Vakarė turėjo darbo sočiai- norinčių pagražinti savo veidą ar rankas vienkartiniais smagiais piešinukais netrūko.

Po pusantros valandos smagios veiklos visi susirinkome aktų salėje, kur kiekviena grupė pristatė, ką nuveikė, ką sužinojo, kuo jų veikla susijusi su mokslu. Šįkart – meno mokslu. Salė buvo pilna šurmulio, emocijų, šokių, dainų ir perkusijos.

Šiluvos gimnazijai įteikėme projekto „Rieda mokslo banga“ simbolį, palinkėjome sėkmės tęsiant projektą Ariogalos darželyje.

Dėkojame šiluviškiams už nuoširdų, šiltą priėmimą ir įdomią ekskursiją po Šiluvą. Visi grįžome pakilios nuotaikos. Apgailestaujame, kad negalime aplankyti visų ugdymo įstaigų, bet tikimės, kad kitais metais mokslo banga riedės toliau.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos