Ekonomikos konkursas „Kelias į sėkmę“

  • Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-05-12
  • Kategorija: Konkursai

Gegužės12 dieną Ariogalos gimnazijoje vyko Raseinių rajono ugdymo įstaigų 9-10 (I-II gimnazijos) klasių mokinių ekonomikos konkursas „Kelias į sėkmę“, kuriame dalyvavo  komandos, sudarytos iš 4 dalyvių. 
Konkurso tikslas skatinti mokinių domėjimąsi ekonomikos mokslu, ugdyti mokinių verslumo įgūdžius, atliekant užduotis, pritaikyti  įgytas ekonomikos žinias kasdieniniame gyvenime. Renginyje mokiniai sprendė teorines užduotis, vyko lyderio konkursas ir iš pateiktų medžiagų kūrė naujadaiktį  bei jo reklamą. 
Konkurse dalyvavo gimnazijos komanda, kurią sudarė  IIab klasių gimnazistai Neda Baukytė, Monika Vaznytė, Austėja Norkutė ir Vytautas Trumpius.
Mūsų gimnazijos komandai geriausiai sekėsi kūrybinėje užduotyje, jie  sukūrė išskirtinio modelio rankinę su integruota pinigine BAMT, bei išradingoje reklamoje pristatė produktą. Šioje užduotyje vidukliškiai buvo įvertinti aukščiausiais taškais. Atlikdami kitas užduotis, mokiniai taip pat sumaniai pritaikė turimas ekonomikos ir verslumo žinias ir konkurse užėmė II vietą.

Nepamirškite padėkoti autoriui