Neformaliojo švietimo veikla

                                       Neformaliojo švietimo programos

                                                        2020-2021 m. m.

Eil. Nr.

Neformaliojo švietimo programos pavadinimas

Klasės, kurioms skirta NŠ programa

Mokytojo vardas, pavardė

Laikas

  1.  

Sporto būrelis

5-IV

D. Baukys

Pirmadienis 7 p.

Ketvirtadienis 14.15-15.45

Penktadienis 7 p.

  1.  

Sporto būrelis

5-IV

V. Petrokienė

Pirmadienis 7 p.

Antradienis 7 p.

Penktadienis 7 p.

  1.  

Dailės būrelis

5-IV

D. Giedraitienė

Pirmadienis 7 p.

  1.  

Istorikų būrelis

8-IV

G. Tytmonienė

Trečiadienis 7 p.

  1.  

Šokių būrelis

I-IV

A. Balčiūnienė

Pirmadienis 7 p.

  1.  

Šokių būrelis

5-8

A. Balčiūnienė

Ketvirtadienis 7 p.

  1.  

Šokių būrelis

3-4

A. Balčiūnienė

Penktadienis 6 p.

  1.  

Choro būrelis

7-IV

J. Juščius

Trečiadienis 7 p.

  1.  

Instrumentinis ansamblis

I-IV

J. Juščius

Penktadienis 8 p.

  1.  

Skudutininkų ansamblis

7-III

J. Juščius

Trečiadienis 8 p.

  1.  

Žiniukų būrelis

3

E. Lukošienė

Ketvirtadienis 5 p.

  1.  

Lietuvių kalbos būrelis

3

J. Juodienė

Trečiadienis 5 p.

  1.  

Matematikos būrelis

3

J. Juodienė

Trečiadienis 5 p.

  1.  

Skaitymo būrelis

2

I. Petkienė

Trečiadienis 6 p.

  1.  

Matematikos

2

I. Petkienė

Penktadienis 5 p.

  1.  

Lietuvių kalbos būrelis

1

E. Kliknienė

Antradienis 5 p.

  1.  

Pradinukų vokalinis ansamblis

2-4

J. Čiuprovienė

Antradienis 7 p.

  1.  

Matematika

4

S. Vitauskienė

Antradienis 5 p.

  1.  

Lietuvių kalbos būrelis

1

R. Buzienė

Ketvirtadienis 6 p.

  1.  

Matematikos būrelis

1

R. Buzienė

Antradienis 6 p.

  1.  

„Smalsučių“ būrelis

2

I. Račickienė

Antradienis 6 p.

  1.  

Matematikos būrelis

2

I. Račickienė

Ketvirtadienis 6 p.

  1.  

Lietuvių kalbos

4

Z. Kačiušienė

Ketvirtadienis 5 p.

  1.  

Dainavimo būrelis „Žaidžiame daineles“

1-4

R. Antanavičienė

Trečiadienis 6-7 p.

  1.  

Sniego gniūžtė

8-IV

R. Antanavičienė

Ketvirtadienis 7 p.

  1.  

Šaulių būrelis

6-IV

E. Baltrušaitienė

Pirmadienis 8 p.

  1.  

Biologijos būrelis

8-II

V. Petrošienė

Ketvirtadienis 16.00-17.00 (nuotoliniu būdu)

Atnaujinta: 2021-04-28